مایکروسافت از دیشب همزمان با عرضه به‌روزرسانی فال کریترز، جشن تولد اکوسیستم واقعیت ترکیبی خود را نیز برگزار کرد، پلتفرمی که سرمایه‌گذاری زیادی روی آن شده اکنون به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آماده میزبانی از کاربران شده است.دیشب پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز پس از مدت ها تلاش و تحقیق بالاخره متولد شده، از یک سو هدست های واقعیت ترکیبی ویندوز برای خرید در دسترس کاربران قرار گرفتند. ردموندی ها اکنون هدست های ساخت شرکا سخت‌افزاری خود را در مایکروسافت استور عرضه می‌کنند.

تاکنون هدست های دل، ایسر، لنوو و سامسونگ در مایکروسافت استور عرضه شده‌اند، هدست ایسوس البته با تاخیر نسبت به رقبا وارد بازار خواهد شد، ارزان قیمت ترین هدست متعلق شرکت ایسر است که برچسب قیمتی 399 دلار خورده است و گران‌قیمت ترین نمونه هدست اودیسه سامسونگ است که 499 دلار هزینه برای شما در پی خواهد داشت.ردموندی های طبق برنامه ریزی پیشین خود، در کنار عرضه هدست ها در استور خود، محتوای واقعیت ترکیبی که در حقیقت یکی دیگر از بخش های مهم این پلتفرم محسوب می‌شود را نیز وارد مایکروسافت استور کرده‌اند.

مایکروسافت در قدم اول شروع به‌کار پلتفرم واقعیت ترکیبی خود تعدادی بازی مطرح واقعیت مجازی نظیر Superhot VR و Arizona Sunshine را در کنار تعداد زیادی محتوای 360 درجه در استور قرار داده‌اند. برای داشتن نگاهی کوتاه و سریع به محتوای عرضه شده برای پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز می‌توانید به پورتال واقعیت ترکیبی مایکروسافت مراجعه کنید.

شما آینده این پلتفرم را چطور می‌بینید؟

منبع :

MSPU

1270 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,