windows server 2016 tp4

مایکروسافت در کنار توسعه ویندوز ۱۰ بر روی ویرایش های دیگر آن نیز کار می کرده است. سال گذشته میلادی این شرکت پیش نمایش فنی شماره ۳ ویندوز سرور ۲۰۱۶ را منتشر کرد که تغییرات بسیاری را به همراه داشت. بیلد های پیش نمایش ویندوز سرور در مقایسه با بیلد های ویندوز ۱۰ دسکتاپ و ویندوز ۱۰ موبایل دیر تر منتشر می شوند و ماه ها فاصله میان انتشار هر دو بیلد است.

امروز، WZOR که این روز ها تصاویر بسیاری را از ویرایش های مختلف ویندوز ۱۰ منتشر می کند، یک سری تصاویر جدید از بیلد ۱۱۱۰۳ پیش نمایش فنی شماره ۴ ویندوز سرور ۲۰۱۶ منتشر کرده است که در آن ها یک سری تغییرات جزئی دیده می شود. البته این ها تصاویری محدود هستند و نمی توان تغییرات بخش های مختلف ویندوز سرور ۲۰۱۶ را در آن ها مشاهده کرد. در بیلد های پیشین ویندوز سرور ۲۰۱۶ تغییراتی در رابط کاربری دیده می شد و بخش مدیریت سرور نیز بهبود هایی داشت همچنین در بیلد ۱۰۵۶۵ پیش نمایش فنی شماره ۴ ویندوز سرور ۲۰۱۶ برای اولین بار دستیار صوتی کرتانا و مرورگر مایکروسافت اِج دیده شدند که نشان دادند مایکروسافت برنامه های بیشتری برای این ویرایش از ویندوز دارد. WZOR تصاویری جدید از مراحل نصب و همچنین بخش های مختلف بیلد ۱۱۱۰۳ پیش نمایش فنی شماره ۴ ویندوز سرور ۲۰۱۶ منتشر کرده که باز هم در آن ها یکسری تغییرات دیده می شود. نکته ای که WZOR نیز به آن اشاره کرده، اضافه شدن حالت تبلت به این بیلد است که تا به حال در هیچ یک از بیلد های ویندوز سرور ۲۰۱۶ وجود نداشته است، همچنین اعلام شده که استفاده از نرم افزار هایی مانند استور و مرورگر اِج با اکانت ادمین معمولی امکان پذیر نیست. در ادامه تصاویری از این بیلد جدید را مشاهده می کنید:

۴۲۰۷۴۶_original

۴۲۰۹۰۶_original

۴۲۱۲۵۶_original

۴۲۱۴۸۵_original

۴۲۲۱۲۷_original

۴۲۲۳۰۷_original

۴۲۲۴۶۸_original

۴۲۲۸۶۷_original

۴۲۲۹۷۵_original

۴۲۳۷۳۵_original

۴۲۴۰۶۲_original

۴۲۴۲۰۶_original

۴۲۴۵۳۱_original

۴۲۴۹۱۴_original

۴۲۵۰۰۷_original

۴۲۵۳۷۴_original

۴۲۵۵۰۹_original

۴۲۵۷۷۷_original

۴۲۶۰۹۹_original

۴۲۶۴۹۴_original

۴۲۶۵۳۹_original

۴۲۶۹۸۹_original

۴۲۷۰۴۶_original

۴۲۷۵۰۷_original

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

WZOR | ITHOME

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید دوشنبه 12 بهمن 1394

کاش اسم ویندوز سرور ۲۰۱۶ رو میذاشت ویندوز ۱۰ سرور
قبول ندارید!؟

amir hossein
پاسخ دهید دوشنبه 12 بهمن 1394

مزخرفه.مایکروسافت شورشو در اورده..ویندوز سرور چه نیازی به کورتانا داره ؟؟میخواد براش دی ان اس کانفیگ کنه؟؟ چرا باید از خبرهای روز دنیا باسرور باخبر شد؟؟یکی از مهم ترین کارهایی که تو هر شبکه ای باید انجام داد اینه که domain controler به اینترنت متصل نباشه و حتی یه تی ام جی هم جلو راش به عنوان فایروال باشه برای امنیت فوق العاده بیشتر ..حالا مایکی… همه چیییزووو ول کرده چسبیده به کارای بنجل مث گوشی و لپ تاپ .. بعد سرویس به این مهمی رو اینجوری خراب میکنه..

محسن منتظری
پاسخ دهید دوشنبه 12 بهمن 1394

سلام دوستان
می خواستم بدونم از کجا می شه ویندوز سرور ۲۰۱۶ را دانلود کرد
ممنون

محسن
پاسخ دهید دوشنبه 12 بهمن 1394

سلام دوستن
می خواستم بدونم پیندوز سرور ۲۰۱۶ را از کجا می شه دانلود کرد
ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,