کاربران عزیز وینفون مطمئنا با برنامه ویندوز اینسایدر آشنایی دارند، مایکروسافت به واسطه این برنامه تلاش داشته، تا ویندوز را مطابق خواست و نظر کاربران بسازد. ظاهرا قرار است قلمرو این برنامه گسترده تر شود.

مایکروسافت ابتدا برنامه اینسایدر را برای کاربران گوشی های هوشمند و کامپیوترهای مجهز به ویندوز ۱۰ عرضه کرد، در ادامه راه این برنامه برای کاربران اکس باکس وان و مجموعه آفیس نیز عرضه شد، و در آخرین اقدام از این دست، این برنامه در ماه آوریل برای کاربران تجاری و سازمانی عرضه نمود تا از این طریق متخصصان IT هر سازمان و شرکت بتوانند فعالیت جدی تری در روند توسعه برنامه های سازمانی داشته باشند.

در آخرین اقدام از این دست مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز سرور نیز مشمول پروژه اینسایدر خواهد شد. در اعلانیه این شرکت آمده:

ما خوشحالیم که اعلام کنیم ویندوز سرور نیز به پروژه اینسایدر ملحق خواهد شد. شروع این پروژه از تابستان خواهد بود، بیلد های رایج و متداول ویندوز سرور (از جمله تصاویر کانتینرها) برای دانلود در دسترس همه اینسایدرهایی که مایل به آزمایش آن ها هستند خواهد بود. همان طور که دونا سارکار مدیر پروژه اینسایدر چندی پیش به جامعه اینسایدرها اعلام کرد که: شما بزرگ ترین طرفداران ویندوز هستید که من تاکنون در زندگی خود شاهد بوده ام. با افزوده شدن ویندوز سرور مطمئنا جامعه اینسایدرها بیش از پیش بزرگ خواهد شد.

شما روند توسعه پروژه اینسایدر را چگونه ارزیابی می کنید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

407 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مسعود
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

کدوم مدیر ای تی احمقی میاد بخش خودش رو به خطر بندازه با اپدیت کردن ویندوز سرور ، اینسایدر برای ویندوز سرور خیلی ایده ی مسخره ایه

    ຖ໐rt໐ຖ
    💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

    دوست من یکم فکر کن
    با این کار در اپدیت های رسمی سرور باگ های امنیتی بوجود نمیاد
    یعنی اینسایدر ها با تست کردن ویندوز سرور نسخه های اینسایدر باگ های امنیتی رو میتونن گزارش کنن و بعضا هم در ازاش پول دریافت کنن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام