مایکروسافت امروز به روز رسانی های متعددی را برای اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ موبایل و کامپیوتر منتشر کرده است، مهم ترین این موارد عبارتند از اسکایپ، اپلیکیشن Photos، و اپلیکیشن Mail and Calendar. اما علی رغم عرضه این به روز رسانی ها کاربران قادر به دانلود این به روز رسانی ها نیستند.

به روز رسانی های متعددی برای اپلیکیشن های استور ویندوز ۱۰ عرضه شده است، اما کاربران هنگام دانلود و نصب این به روز رسانی ها با ارور شماره ۰x80246019 مواجه می شوند و قادر به انجام فرآیند دریافت و نصب به روز رسانی ها نیستند.

این مشکل مختص منطقه خاصی نیست و کاربران در سراسر نقاط دنیا با این مشکل مواجه شده اند، با توجه به گستردگی این مشکل، در ساعات اخیر کاربران زیادی در Feedback Hub این خطا را هنگام دریافت به روز رسانی ها گزارش داده اند.

خبر خوب در این میان آن است که مایکروسافت از این مشکل آگاه است و در حال پیگیری و حل مشکل است، در برخی موارد توقف دریافت به روز رسانی و سپس دریافت مجدد راهگشای این مشکل است، البته در بسیاری موارد این راه حل کمک نخواهد کرد.

همان طور که اشاره کردیم مایکروسافت در حل برطرف ساختن مشکل است، و به محض انتشار اخبار بعدی در این زمینه، اخبار تکمیلی در وینفون منتشر خواهد شد.

منبع : وینفون
432 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
kian_b
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

این آپدیتها در واقع برای اعضای اینسایدر کریتورز بوده و اصلا قرار نبوده برای کاربران رسمی عرضه بشن ولی،دیروز به طور اشتباه برای همه در دسترس قرار گرفتن . بعضیها هم که تونستن نصب کنن اون اپ کرش میکنه و اجرا نمیشه مثل برنامه people که خیلیها گزارش کردن بعد از آپدیت برنامه ذیگه باز نمیشه.

mhr
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

People باز نمیشه 😭

    محسن توکلی
    💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

    سلام، این مشکل را بنده هم دارم، کرش می کنه، با به روز رسانی آتی برطرف خواهد شد.

afshin
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

خود استور واسه من یکماه دنلود نمیشه،هرچی دنلود میکنم از استور میپره بیرون دوباره رفرش دنلود میده:(نمیدونم چیکار کنم.چند بار هم لوگ آت کردم دنلود کردم نشد.دوستان کسی میدونه چه کنم؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام