winstore-sp3_large

استور ویندوز ۱۰ به تازگی بسیار خوب شده است، البته همچنان عالی نیست و نیازمند بهبود های فراوانی در رابط کاربری و امکانات است تا به چیزی تبدیل شود که کاربران ویندوز توقع دارند. اکنون به نظر می رسد که مایکروسافت به درخواست های اینسایدر های ویندوز گوش فرا داده است و در حال پیاده سازی آن ها می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

store download2

مایکروسافت در تلاش است تا ویژگی هایی را که بیشترین درخواست را داشته اند، به استور ویندوز ۱۰ بیاورد. در به روز رسانی که در آینده برای استور ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد کاربران قادر خواهند بود نرم افزار ها و بازی هایی را که از استور دانلود کرده اند، از بخش دانلود ها و به روز رسانی ها باز نمایند، در حالی که در حال حاضر کاربران ویندوز ده برای باز کردن نرم افزار ها و بازی های دانلود شده و یا به روز رسانی شده باید آن را در لیست برنامه ها جست و جو نمایند. به هر حال در آینده ای نزدیک دستیابی به نرم افزار ها و بازی های دانلود شده و یا به روز رسانی شده بسیار آسان تر خواهد بود.

در کنار این ویژگی جدید، مایکروسافت در تلاش است تا برای بازی ها نیز کلیپ هایی را اضافه نماید تا قبل از دانلود بتوانید بخشی از بازی را مشاهده نمایید همانند بازی Forza Motorsport 6: Apex

store download1

لازم به ذکر است که مایکروسافت بهبود هایی را در بخش رابط کاربری نیز اعمال کرده است، البته این تمام تغییرات اعمال شده در رابط کاربری نخواهد بود و مایکروسافت آن را در نسخه عمومی بسیار پیشرفته تر و بهبود یافته تر عرضه خواهد کرد. این ویژگی ها به ویندوز ۱۰ موبایل نیز خواهند آمد. ما همچنان مطمئن نیستیم که استور جدید دقیقا چه زمانی برای کاربران عرضه خواهد شد و امکان دارد که شرکت مایکروسافت استور جدید را در آینده ای نزدیک در اختیار اینسایدر ها قرار دهد. برای عموم کاربران نیز در به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد که ما انتظار داریم در روز های پایانی ماه ژوئیه ۲۰۱۶ عرضه شود.

منبع :

MSPOWERUSER

118 پست
احسان جنیدی
لیسانس مدیریت بازرگانی instagram: Ehsanjj88
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرشاد بندری
پاسخ دهید جمعه 16 اردیبهشت 1395

خیلی خوبه، فقط خداکنه اون Update history رو هم اضافه کنه، من نمیدونم چرا این بخشو اضافه نمیکنه، واقعا واجبه

kian
پاسخ دهید جمعه 16 اردیبهشت 1395

اینکه اصلا چرا این ویژگی رو حذف کرد برام جالبه!

mojtaba
پاسخ دهید جمعه 16 اردیبهشت 1395

کاش یک قابلیتی بزاره بشه بگی مثلآ ساعت ۴ صبح تا ۹ صبح دانلود کنه و بعد از اتمام خاموش کنه کامپیوترو !
من الان از IDM برای این کار استفاده میکنم ولی باید ساعت ۴ بیدار بشی بزاری دانلود 😀
ولی میشه کاری کرد ساعت ۹ خاموش بشه .
آخه ۱۸ گیگ تو ایران خیلی گرون در میاد !

  اشکان
  پاسخ دهید جمعه 16 اردیبهشت 1395

  تو کامپیوتر؟یا موبایل؟
  “ولی باید ساعت ۴ صبح بیدار بشی” اگه منظورتون با idm هست نیازی به این کار نیست.به جای خاموش کردن دستگاه، بزارینش روشن بمونه.
  یا میتونی با برنامه هایی سر ساعت روشنش کنی.
  منظورتون با idm خاموش کنین؟
  خیلی مبهم گفتین!!

  شماس
  پاسخ دهید جمعه 16 اردیبهشت 1395

  شما می توحید توی idm یه لیست دانلود بسازید و براش تعریف کنید که در صورت روشن بودن سیستم سر ساعت مقرر لیست دانلود شروع به اجرا شود.

   Shayan
   پاسخ دهید جمعه 16 اردیبهشت 1395

   منظور دوستمون اینه که توی استور همچین قابلیتی اضافه شه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,