مایکروسافت چند ماه پیش آزمایش سیستم طراحی جدید فلوئنت را برای استور آغاز کرد. این شرکت با به طور کامل از بین بردن بعضی از رنگ های پس زمینه، ارائه یک رابط کاربر مبتنی بر کارت و بسیاری دیگر از پیشرفت های کوچک استور را برای طراحی فلوئنت آماده کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

چند هفته بعد، به روز رسانی جدیدی برای استور عرضه شد که عنصر آکریلیک طراحی فلوئنت را به آن اضافه کرد. این واقعا عملکرد نرم افزار را تحت تاثیر قرار داد و مقدار قابل توجهی از اینسایدرهای  ویندوز با شکایت در مورد عملکرد مربوط به وظایف مدیریت پنجره اصلی مانند تغییر اندازه و انتقال آن به اطراف ناراضی بودند. مایکروسافت در پاسخ، به سادگی عنصر آکریلیک را از فروشگاه ویندوز حذف کرد و همچنان تغییرات دیگر رابط کاربری را ادامه داد.

امروز این به روز رسانی برای همه کاربران ویندوز ۱۰ منتشر شد. مایکروسافت در حال انتشار به روز رسانی فال کریترز است، به همین دلیل در هفته های آینده شاهد تغییرات زیادی در برنامه ها خواهیم بود. استور یکی از اولین برنامه هایی است که قبل از به روز رسانی فال کریترز تغییرات را دریافت می کند.

مایکروسافت وعده داده است ارتقا بزرگ برای فروشگاه ویندوز در برخی از مفاهیم طراحی فلوئنت را در بیلدهای ۲۰۱۷ منتشر کند. رابط کاربری ناسازگار استور به زودی به یک چهره واقعی تبدیل می شود. این به روز رسانی امروز اولین قدم به سوی آن است، بنابراین ما باید صبر کنیم و ببینیم مایکروسافت برای آینده چه چیزی در اختیار دارد.

به طور کلی تغییرات این به روز رسانی در رابط کاربری است و ظاهر استور دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. آیا شما از تغییرات انجام شده راضی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

749 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
G
پاسخ دهید دوشنبه 6 شهریور 1396

سلام دوستان. ببخشید ولی داریم به مراحل نهایی تکمیل این آپدیت نزدیک میشیم. اون تبلیغات مایکروسافت از فلوینت دیزاین اصلا شبیه این اپدیت نیست. مشکل از سیستم منه یا‌ اینکه واقعا هر کس مسول ی بخش از طراحی بوده و دور خودش ی حصار کشیده بوده؟ واقعا یکپارچگی زیبای خودشو از دست داد ویندوز ۱۰.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,