ویندوز تایم لاین یکی از بهترین قابلیت‌های جدید ویندوز 10 به شمار می‌آید که مدتی قبل رسماً به این سیستم عامل اضافه شد. این ویژگی در عین مفید بودن،  مانند بسیاری از نوآوری‌های مایکروسافت، به دلیل نیازمند بودن به پشتیبانی توسعه دهندگان شخص ثالث، کمی در حاشیه باقی مانده است. حالا توسعه دهنده‌ای به نام Dominic Maas یک پلاگین رایگان برای کروم و فایرفاکس ساخته که پشتیبانی از قابلیت‌های ویندوز تایم لاین و Continue on PC مایکروسافت را به ارمغان می‌آورد.

مطمئناً خبر پشتیبانی از این ویژگی‌های بسیار کاربردی مایکروسافت در این مرورگرهای پرطرفدار برای کاربران بسیار جذاب است. توضیحات ارائه شده برای این افزونه به شرح زیر است:

پشتیبانی از ویندوز تایم لاین ویژگی‌های یکپارچه سازی عمیق‌تر ویندوز 10 با گوگل کروم مانند فعالیت‌های تایم لاین و Project Rome را فراهم می‌کند.

  • همگام سازی تاریخچه مرور خود را با ویندوز تایم لاین، دسترسی به آنها در زمان دیگر و یا در دستگاه دیگری با همان حساب مایکروسافت.
  • تنظیم میزان زمانی که پیش از ذخیره شدن در ویندوز تایم لاین شما باید در یک صفحه باشید (به طور پیش فرض، 8 ثانیه).
  • ادامه مرور در یک دستگاه دیگر با انتقال زبانه فعال کنونی خود به دیگر دستگاه‌های به اشتراک گذاشته شده با همان حساب مایکروسافت.

اگر شما نیز دوست دارید این قابلیت‌ها را روی مرورگر کامپیوتر خود داشته باشید، در حال حاضر می‌توانید افزونه Windows Timeline Support را از لینک‌های زیر دریافت کنید.

افزونه Windows Timeline Support برای فایرفاکس

افزونه Windows Timeline Support برای کروم و ویوالدی

منبع :

MSPU

2219 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,