back-Anniversary Update

همانطور که مستحضر هستید، آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ درست در زمان تعیین شده توسط ردموندی ها منتشر شد. این آپدیت که شامل تغییرات، بهبود ها و ویژگی های بسیاری می باشد، همانند تمامی سیستم عامل ها، در بَدو ارائه خالی از مشکل نیست. این مشکلات از دانلود و نصب به روز رسانی گرفته تا حتی پس از نصب آن نیز ممکن است گه وجود داشته باشند. اگر شما نیز با این مشکلات و خطاها مواجه هستید، برای رفع آنها با وینفون همراه باشید.

آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ بالاخره آماده دانلود شد. نسخه جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ در حال انتشار برای بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه ویندوز در سرار جهان است. در حال که آپدیت به روز رسانی قرار بود پایدار ترین نسخه سیستم عامل باشد، اما روند ساخت سیستم عامل بسیار پیچیده است که به موجب آن ممکن است بسیاری از کاربران پس از نصب به روز رسانی با مشکلاتی اعم از باگ، هنگ، خطا و غیره مواجه شوند.

با اینکه پس از انتشار مشکلات شناخته شده نیز اعلام می شوند، اما باید بدانید که مشکلات همیشه از جانب سیستم عامل نیست و ممکن است به روز نبودن درایورها، مشکلات نرم افزاری و دردگیر بودن آنها با یکدیگر یا حتی تنظیمات سیستم، موجب به وجود آمدن این خطا ها بشوند.

مشکلات آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ دسکتاپ و راه حل آنها

خطا

 • We couldn’t complete the updates. Undoing changes. Don’t turn off your computer.
 • Failure configuring Windows Updates. Reverting changes.

توضیحات

این خطاها ممکن است در زمان نصب تمامی آپدیت ها رخ دهند و تا زمانی که از کد خطا (Error Code) آن اطلاع نداشته باشید، نمیتوانید دلیل اصلی وقوع آن را مشخص کنید.

راه حل

ابتدا باید کد خطا زا با بررسی تاریحچه آپدیت خود پیدا کنید.

 1. Settings را باز کنید.
 2. بر روی Update & security کلیک کنید.
 3. بر روی Windows Update کلیک کنید.
 4. بر روی لینک Advanced options کلیک کنید.
 5. بر روی لینک View your update history کلیک کنید.
 6. بر روی لینک به روز رسانی ای که دچار مشکل شده و نصب شده کلیک کنید و به دنبال کد خطای آن یا اطلاعاتی که ممکن است به پیدا کردن دلیل وقوع خطا کمک کند بگردید.

windows-10-update-history-view

زمانی که به کد خطای مربوطه دست پیدا کردید، می توانید آن را در بخش پرسش و پاسخ با ما درمیان بگذارید تا تا راه حل مشکل ارائه شود.

رفع مشکل برقراری ارتباط با سرور آپدیت ها

خطا

 • ۰x800F0922
 • ۰xc1900104

توضیحات

این خطا زمانی رخ می دهد که رایانه شما به سرور آپدیت ها متصل نباشد. همچنین ممکن است این خطاها به این معنی باشند که فضای کافی برای ذخیره آپدیت ها در پارتیشن ویندوز وجود ندارد.

راه حل

راه حل ۱: اگر رایانه شما به سرور آپدیت ویندوز متصل نمی شود، ممکن است که این مشکل به خاطر استفاده شما از VPN رخ دهد. اگر از VPN استفاده می کنید، آن را قطع کرده و مجددا تلاش کنید. (بهتر است پس از قطع VPN یکبار رایانه خود را راه اندازی مجدد کنید.)

راه حل ۲: اگر هم اکنون در حال استفاده از ویندوز ۱۰ هستید، بعید است که پارتیشن ویندوز شما جایی برای ذخیره آپدیت نداشته باشد. درهرصورت ممکن است که نصب برنامه های جانبی و سوم شخص موجب این مشکل شده باشند.

system-resevered-partition-windows-10

برای حل این مشکل نیاز به برنامه های سوم شخص برای تغییر اندازه پارتیشن ویندوز خود دارید تا حجم آن را حداقل ۵۰۰ مگابایت افزایش دهید.

رفع مشکل نصب آپدیت پس از یک ریستارت ناگهانی

خطا

 • ۰x80200056

توضیحات

معمولا این خطا زمانی رخ می دهد که در زمان به روز رسانی ویندوز به نسخه بالاتر، روند نصب با وقفه ای مانند ریستارت و یا قطع برق و غیره رو به رو شود.

راه حل

این مشکل جدی نیست و کافی است که دوباره آپدیت را نصب کنید. اما این بار مطمئن شوید که دستگاه روشن خواهد ماند و خاموش نخواهد شد.

رفع  مشکل ناسازگاری درایورها یا نرم افزارها

خطا

 • ۰x800F0923

توضیحات

این خطا نشان می دهد که مشکلی با یکی از دستگاه ها و یا نرم افزارها وجود دارد که مانع آپدیت ویندوز  به نسخه جدیدتر می شود. اغلب اوقات این خطا را زمانی دریافت می کنید که درایور کارت گرافیک، درایور سخت افزار قدیمی و یا نرم افزار امنیتی سوم شخص مانند آنتی ویروس مشکل داشته باشند.

راه حل

اگر از طریق Windows Update عملیات آپدیت را انجام می دهید، مشخص کردن اینکه مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری پروسه ی بسیار سخی خواهد بود.

در این مورد ممکن است با برنامه Media Creation Tool اقدام به آپگرید ویندوز خود کنید. در زمان انجام این پروسه، برنامه Media Creation Tool گزارش کاملی از تمامی درایورها و یا برنامه هایی که با سیستم عامل جدید سازگار نیستند در اختیار شما قرار می دهد.

incompatible-hardware-windows-10-report

اگر مشکل مربوط به درایور باشد، باید با بررسی سایت شرکت تولید کننده سخت افزار مربوطه، اقدام به دانلود و نصب درایور جدید و سازگار با نسخه جدید سیستم عامل کنید. ممکن است درایور مربوطه به نحوی خراب شده باشد. که در این مورد باید درایور را مجدد نصب کنید.

اگر مشکل پا برجا بود و یا آپدیت جدیدی برای درایور مورد نظر وجود نداشت، می توانید درایور سخا افزار مورد نظر را حذف کرده (Uninstall) و عملیات آپگرید کردن را کامل کنید و پس از اتمام نصب آپدیت، دوباره درایور را نصب کنید. البته باید خاطر نشان کرد که ممکن است پس از نصب دوباره درایور، مشکل یاد شده، دوباره پدیدار شود.

توجه: تنها کاربران حرفه ای باید مراحل زیر را انجام دهند.

 1. بر روی دکمه استارت کلیک راست کرده و سپس Device Manager را انتخاب کنید.
 2. گروه دستگاه مشکل دار را باز کنید.
 3. بر روی دستگاه مورد نظر کلیک راست کرده و آنرا حذف (Uninstall) کنید.

device-manager-windows-10

۴. اقدام به نصب مجدد آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ کنید.

اگر یک نرم افزار باعث مشکل شده است، باید به سایت برنامه مورد نظر را برای آپدیت های جدید مراجعه کنید. همچنین می توانید به طور موقت برنامه مورد نظر را غیر فعال و یا حذف کنید تا عملیات آپدیت انجام شود.

رفع مشکلات حافظه در حین نصب آپدیت

خطا

 • ۰x80070070 – ۰x50011
 • ۰x80070070 – ۰x50012
 • ۰x80070070 – ۰x60000

توضیحات

این خطاهای مشترک نشان می دهد که کامپیوتر شما فضای کافی برای ذخیره آپدیت ها ندارد.

راه حل

شما می توانید این مشکل را به وسیله ی Disk Cleanup که به طور پیش فرض در ویندوز وجود دارد، رقع کنید.

 1. دکمه ترکیبی Windows + R را فشار داده تا Run باز شود.
 2. عبارت cleanmgr را تایپ نموده و Enter را فشار دهید.
 3. درایو C را انتخاب کرده و سپس بر روی OK کلیک کنید.
 4. بر روی دکمه Clean up system file کلیک کنید.
 5. درایو C را انتخاب کرده و سپس بر روی OK کلیک کنید.
 6. مطمئن شوید که فایل هایی که می خواهید حذف کنید، شامل “Recycle Bin”، “Temporary Internet Files”، “Temporary Files”، “System error memory dump files”، “Previous Windows Installation” و “Temporary Windows installation files” می شوند. بخاطر داشته باشید که Windows Setup temporary files را حذف نکنید. اینها همیان فایلهای مربوط به آپدیت هستند.
 7. بر روی دکمه OK کلیک کنید.

windows-diskcleanup-tool

۸. بر روی دکمه Delete Files کلیک کنید تا عملیات حذف کامل شود.

۹. یک بار دیگر اقدام به نصب آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ کنید.

نکته: همچنین می توانید از یک فلش USB با حداقل فضای ۸ گیگابایت استفاده کنید که Setup ویندوز ۱۰ به طور خودکار آن را شناسایی کرده و فایل های موقت نصب را در آن ذخیره می کند.

رفع مشکل فایل های آسیب دیده و از بین رفته ی آپدیت

خطا

 • ۰x80073712

توضیحات

ممکن است در حین دانلود و یا نصب آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ با خطای ۰x80073712 مواجه شوید که به آسیب دیدن و یا از بین رفتن و گم شدن فایل های نصبی اشاره دارد.

راه حل

اگر فایل های نصبی به طور کامل دانلود نشده باشند و یا در حین دانلود آسیب دیده باشند، می توانید از Disk Cleanup برای حذف آنها قدام کنید. برای انجام این کار کافی است مانند مرحله قبل عمل کرده اما این بار گزینه Windows Setup temporary files را نیز تیک بزنید تا فایل های آپدیت حذف شوند. سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. Settings  را باز کنید.
 2. بر روی Update & security کلیک کنید.
 3. بر روی Windows Update کلیک کنید.
 4. بر روی دکمه Check for updates کلیک کنید تا فایل های آپدیت مددا دانلود شوند.

اگر دانلود مجدد فایل های آپدیت با مشکل رو به رو شد می توانید آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ را به وسیله برنامه Media Creation Tool نصب کنید.

رفع مشکلات مربوط به اکتیو کردن ویندوز ۱۰

خطا

 • Windows not activated

توضیحات

پس از نصب آپدیت، ویندوز ۱۰ از حالت اکتیو خارج شده و کاربران را از تجربه بهتر سیستم عامل بازمی دارد.

راه حل

اگر با مشکل فعال سیازی ویندوز ۱۰ پس از آپدیت سالگرد مواجه هستید، می توانید به وسیله ی این آموزش ویندوز خود را دوباره فعال کنید. (در روزهای آتی این آموزش به صورت فارسی برایتان در دسترس قرار خواهد گرفت)

رفع مشکل حداقل سخت افزار مورد نیاز

خطا

 • ۰xC1900200 – ۰x20008
 • ۰xC1900202 – ۰x20008

توضیحات

قاعدتا وقتی در حال استفاده از ویندوز ۱۰ هستید، باید بتوانید سیستم خود را به نسخه جدیدتر یعنی همان آپدیت سالیانه ارتقا دهید. اما مایکروسافت برای آپدیت جدید، حداقل سیستم مورد نیاز را تغییر داده است. در حال حاظر برای اجرای نسخه ۳۲-بیت نیاز به حداقل ۲ گیگابایت RAM یعنی ۲ برابر مقدار قبلی است.

 • پردازنده: ۱GHz یا سریعتر
 • حافظه رم: ۲GB برای ۳۲-بیت یا ۶۴-بیت
 • فضای مورد نیاز: ۱۶GB برای ۳۲-بیت یا ۲۰GB برای ۶۴-بیت
 • گرافیک: DirectX 9 به بعد به همراه درایور WDDM 1.0
 • نمایشگر: ۱۰۲۴×۶۰۰

راه حل

این مشکل تنها متوجه عده کمی از کاربران است و پیشنهاد می شود که برای حل این مشکل مقدار حافظه رم خود را افزایش دهید.

رفع مشکل اپلیکیشن های ناسازگار در حین نصب آپدیت

خطا

 • ۰xC1900208 – ۰x4000C

توضیحات

اگر این خطا را دریافت می کنید، نشان دهنده این است که ممکن است یک اپلیکیشن که بر روی کامپیوتر شما نصب است با آپدیت ناسازگار است و مانع عملیات آپگرید می شود.

راه حل

معمولا این خطا زمانی رخ می دهد که نرم افزار امنیتی سوم شخصی مانند آنتی ویروس بر روی سیستمتان نصب باشد. برای حل این مشکل برنامه یاد شده را حذف کرده و مجددا برای آپدیت تلاش کنید.

رفع خطاهای Windows Update در هنگام نصب آپدیت سالگرد

توضیحات

زمانی که در حال اعمال کردن آپدیت جدیدی بر روی سیستم خود هستید، گاهی اوقات پیغامی دریافت خواهید کرد که از نصب موفقیت آمیز به روز رسانی ها جلوگیری خواهد کرد.

راه حل

پیغام نمایش داده شده در خطای دریافت شده می تواند متفاوت باشد. اما می توانید مشکل را با استفاده از Windows Update troubleshooter حل و صفل کنید.

 1. برنامه Windows Update troubleshooter را از سرور مایکروسافت دانلود کنید.
 2. بر روی Windows Update کلیک کنید.

windows-update-troubleshooter

۳. برای ادامه بر روی Next کلیک کنید.

۴. اگر اعلانیه ای نشان داده شد، بر روی Try troubleshooting as an administrator کلیک کنید.

۵. مجددا بر روی Windows Update کلیک کنید.

۶. برای ادامه بر روی Next کلیک کنید.

۷. در این مرحله Windows Update Troubleshooter کاراهای مورد نیاز برای حل مشکلات را انجام می دهد. زمانی که عملیات به اتمام رسید، بر روی Close کلیک کنید.

پس از اتمام می توانید برنامه را مجدد راه اندازی کرده و اینبار Network Adapter را دوباره پیکر بندی کنید. برای این کار کافی است گزینه Windows Networking Diagnostics را انتخاب کنید تا مشکلات پنهان شبکه برطرف گردند.

به خاطر داشته باشید که برای تکمیل مراحل، باید کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و یک بار دیگر برای نصب آپدیت سالگرد تلاش کنید. اگر پس از انجام این کارها مشکل حل نشد، می توانید با استفاده از Media Creation Tool اقدام به نصب به روز رسانی سالگرد کنید.

رفع مشکل خراب شدن فایل ها هنگام به روز رسانی به وسیله فلش USB و یا DVD

توضیحات

ممکن است در حین آپدیت از طریق رسانه های بوتیبل (Bootable Media) پیغام خطایی اجازه نصب از این طریق را به شما ندهد. این مشکلی معمول و پیش پا افتاده در حین نصب آپدیت از طریق فلش USB و یا DVD می باشد که دلیل این مشکل خراب شدن فایل های نصبی است.

راه حل

بهترین راه برای رفع این مشکل، دانلود مجدد فایل ISO و بوتیبل کردن مجدد رسانه جانبی مورد نظر می باشد. اگر از Media Creation Tool استفاده می کنید، به وسیله ی Disk Cleanup فایل های Setup را همانطور که در ابتدای مطلب آموزش داده شد با انتخاب گزینه Windows Setup temporary files پاک کنید.

رفع مشکل خطای Media Creation Tool در زمان نصب ویندوز ۱۰

توضیحات

در زمان استفاده از Media Creation Tool پروسه ی نصب به صورت یک Setup شروع می شود. اما ممکن است پیغامی با اشاره به DynamicUpdate یا چیزی شبیه به این دریافت کنید. بستن و اجرای دوباره Media Creation Tool پروسه ی دانلود را از ابتدا آغاز می کند اما ممکن است دوباره این روند توسط پیغام خطای یاد شده متوقف شود.

راه حل

File Explorer را اجرا کرده (همان My Computer خودمان)، به آدرس C:\$Windows.~WS\Sources\Windows\sources رفته و با دوبار کلیک بر روی Setupprep.exe عملیات آپگرید را دوباره شروع کنید.

چگونگی بررسی و رفع مشکلات ویندوز ۱۰ پیش از نصب آپدیت های مهم

توضیحات

اگر مدت زیادی از نصب ویندوز ۱۰ بر روی سیستمتان می گذرد، امکان اینکه دچار مشکلات پردازشی اعم از کند شدن و خطاهای مختلف شوید، بسیار است. این مشکلات ممکن است که ویندوز را از آپدیت به نسخه جدیدتر بازدارد.

راه حل

ویندوز ۱۰ از ابزار پیشرفته تحت خط_فرمان با عنوان SFC بهره مند است که به وسیله ی آن می توان فایل های سیستمی خراب و یا مفقود شده را اصلاح کرد.

برای آموزش مرحله به مرحله استفاده از این ابزار، به این لینک مراجعه کنید (آموزش به زبان انگلیسی). راه دیگر این است که از ابزار پیشرفته تری با نام  Deployment Image Servicing and Management برای اصلاح و مرمت ویندوز ۱۰ استفاده کنید.

رفع مشکل منتقل نشدن تعدادی از تنظیمات پس از نصب آپدیت

توضیحات

ممکن است پس از نصب تعدادی از تنظیمات از نسخه قبلی ویندوز (۱۵۱۱) به نسخه جدید (۱۶۰۷) منتقل نشده باشند.

وضعیت مشکل

مایکروسافت از مشکل پیش آمده آگاه است. در حال حاظر ردموندی ها در حال رفع این مشکل هستند اما تاریخ مشخصی برای آن مشخص نشده است.

راه حل

پس از نصب آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰، تعدادی از تنظیمات نیاز به پیکربندی مجدد دارند. این تنظیمات عبارت اند از:

 • Pen Settings: برای شخصی سازی مجدد به آدرس Settings > Devices > Pen & Windows Ink بروید.
 • Notification settings: برای تنظیم مجدد به آدرس Settings > System > Notifications & actions > Notifications بروید.
 • Tablet Mode settings: تظیم مجدد در آدرس Settings > System > Tablet Mode.
 • Virtual Desktops: برای ساخت دوباره میزکار های مجازی (Virtual Desktops) خود بر روی آیکون Task View واقع در نواز وظیفه (Taskbar) کلیک کرده و بر روی Add New Desktop کلیک کنید.

علاوه بر این، مایکروسافت اعلام کرده که در حال حاظر توانایی سفارشی سازی Pen های مختص دیگر تولید کنندگان را ندارد.

عدم توانایی نصب افزونه های مرورگر اج پس از نصب آپدیت سالگرد

خطا

 • This app encountered a problem. Please reinstall it to repair

توضیحات

همانند مرورگرهای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس، هم اکنون مایکروسافت اج نیز توانایی پشتیبانی از افزونه ها را دارد. اما تعداد کمی از کاربران گزارش داده اند که پس از نصب آپدیت سالگرد، نمی توانند افزونه های موجود را اعم از Adblock،Adblock Plus، LastPass، Microsoft Translator و یا OneNote Web Clipper را نصب کنند.

راه حل

در حالی که مایکروسافت این مشکل را به عنوان یکی از مشکلات شناخته شده حساب نمی کند، سه راه برای حل این مشکل ارائه شده است.

روش صحیح نصب افزونه

 1. مرورگر اج را باز کرده و به آدرس More (…) > Extensions > Get Extensions from the Store بروید.
 2. افزونه مورد نظر را پیدا کرده و سپس بر روی دکمه Free کلیک کنید تا نصب آغاز شود.
 3. پس از نصب به مرورگر اج بازگردید.
 4. اعلانیه (Notification) مربوطه را خوانده و دکمه Turn On را بفشارید.

روش نصب افزونه ها در حالت in-private mode

 1. مرورگر اج را باز کرده و به More (…) > New InPrivate window بروید.
 2. مراحل روش قبلی را برای نصب افزونه دنبال کنید.

بررسی و حذف تاریخچه و کش مرورگر

 1. مرورگر اج را اجرا کرده و به More (…) > Settings بروید.
 2. گزینه Clear all history را انتخاب کنید.
 3. محتویاتی را که می خواهید پاک کنید، اعم از تاریخچه مرورگر، دیتا های کش شده و فایل ها را انتخاب کنید.
 4. بر روی دکمه Clear کلیک کنید.

کرتانا پس از نصب بیلد ۱۴۳۹۳.۱۰ ناپدید شده است

خطا

 • کرتانا در ویندوز ۱۰ و یا مایکروسافت اج در دسترس نیست

توضیحات

پس از نصب بیلد ۱۴۳۹۳.۱۰ (آپدیت سالگرد)، کرتانا دیگر در دسترس نیست و راهی برای بازگردادن آن نیز وجود ندارد. همچنین کرتانا بر روی مرورگر اج نیز کار نمیکند.

وضعیت مشکل

مایکروسافت از مشکل پیش آمده آگاه است و طی روزهای آتی آن را برطرف خواهد کرد.

راه حل

اگر این مشکل را دارید متاسفانه باید بگوییم که راهی برای حل این مشکل وجود ندارد و باید تا زمان انتشار آپدیت از سوی مایکروسافت برای رفع مشکل، صبر کنید.

برنامه های استور پس از نصب آپدیت سالگرد کرش می کنند

خطا

 • برنامه های نصب شده از استور به صورت پی در پی کرش می کنند

توضیحات

کاربران مختلف در Reddit گزارش داده اند که پس از نصب آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ بسیاری از برنامه های استور از جمله Twitter، Netflix و Reddit به صورت پی در پی کرش می کنند بدون اینکه پیغامی به نمایش در آید.

۱otrhorol0dx

وضعیت مشکل

مایکروسافت هنوز این مشکل را تایید نکرده است.

راه حل

بسیاری از کاربران گفت اند که مشکل به وسیله ی فرمان wsreset.exe حل می شود اما بنظر می رسد که این راه دردی را دوا نمی کند. در حال حاظر از وقوع این مشکل احتمالی آگاه باشید تا راه حل قطعی ای برای آن منتشر شود.

قسمتی از عکس پس زمینه ویندوز پس از نصب آپدیت مفقود شده است

خطا

 • تکه ای از عکس پس زمینه گم شده است

توضیحات

پس از نصب آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ بر روی لپ تاپ یا تلبت متصل به نمایشگر جانبی، قسمتی از عکس پس زمینه گم شده و قسمت گم شده به صورت مشکی نمایش داده می شود.

وضعیت مشکل

مایکروسافت از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن است. اما زمان مشخصی برای ارائه بسته رفع مشکل ارائه نشده است.

راه حل

راه حلی که مایکروسافت ارائه داده این است که کامپیوتر خود را در حالت Sleep قرار داده و سپس دوباره روشنش کنید. همچنین می توانید کابل mini Display Port، Display Port و یا کابل HDMI را جدا کرده و پس مددا متصل کنید تا مشکل حل شود.

عدم موفقیت آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰

خطا

 • ۰x80070057

توضیحات

تعدای از کاربران گزارش داده اند که آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ با شماره خطای ۰x80070057 متوقف شده است. این در حالی است که که برای خطای مورد نظر، هیچگونه توضیحات و اسناد رسمی ای وجود ندارد که بتوان مشکل را حل کرد.

در انجمن مایکروسافت شخصی نوشته:

بنده با خطای ۰x80070057 در زمان دریافت به روز رسانی میواجه می شوم. هیچکدام از راه حل های گفته شده در سطح وب این مشکل را برطرف نمی کند. بنده افراد زیادی را می شناسم که با این مشکل رو به رو هستند. راه حل این مشکل چیست؟

 

راه حل

در حال حاظر هیچ راه حل رسمی ای برای حل این مشکل وجود ندارد و تنها میتوان از با آپدیت از طریق Media Creation Tool و یا دانلود و نصب فایل ISO این مشکل را رفع کرد.

این مشکل جدیدی نیست و در نسخه های قبلی ویندوز ۱۰ نیز خود را نمایان کرده است. کاربران ویندوز سنترال در انجمن اختصاصی این وب سایت راه حل هایی را از طریق دستکاری ریجستری ارائه داده اند که برای عده بسیاری مشکل را حل کرده است.

البته گفتنی است که دستکاری ریجستری توسط افراد ناآگاه می تواند صدمات جدی ای به سیستم عامل و حتی سخت افزار سیستم وارد سازد. پس اگر کاربر حرفه ای ویندوز نیستید، از دستکاری ریجستری خودداری کنید و یا قبل از هرگونه تغییرات، یک نسخه پشتیبان کامل از ریجستری تهیه فرمایید.

آپدیت سالگرد در مرحله دانلود گیر کرده است

خطا

 • ۰x800705b4
 • آپدیت در مرحله دانلود به روز رسانی گیر کرده است و پیشرفتی ندارد

توضیحات

درحالی که بهترین راه برای دریافت آپدیت سالگرد Windows Update است، بسیاری از کاربران گزارش داده اند که به روز رسانی ها در مرحله دانلود گیر کرده و یا در مرحله آماده کردن آپدیت ها برای نصب، مدت بسیار زیادی مانده است و تعدادی از کاربران هم با خطای ۰x800705b4 مواجه شده اند.

راه حل

بهترین راه برای حل این مشکل، استفاده از Media Creation Tool برای اعمال کردن به روزرسانی ها و نصب آنها می باشد. همچنین می توانید به وسیله ی فایل ISO ویندوز، به آپگرید سیستم خود بپردازید.

آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ با شماره خطای ۰x8024200D با شکست مواجه می شود

خطا

 • نصب آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ با شماره خطای ۰x80024200D با شکست مواجه می شود

توضیحات

آیا در زمان نصب آپدیت سالگرد با شماره خطای ۰x80024200D مواجه می شوید؟ خب باید بگوییم که این یک خطای معمول است و مشکل از فایل های نصبی ای است که به وسیله Windows Update دانلود شده است.

راه حل

برای حل این مشکل مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. دکمه های ترکیبی Windows key + R را بفشارید تا Run باز شود.
 2. عبارت msconfig را تایپ کرده و سپس بر روی دکمه OK کلیک کنید.
 3. بر روی سربرگ Boot کلیک کنید.
 4. گزینه Safe boot را انتخاب کنید.
 5. بر روی Apply کلیک کنید.
 6. بر روی OK کلیک کنید.
 7. کامپیوتر خود را ریستارت کنید تا سیستم عامل به صورت Safe mode اجرا شود.
 8. File Explorer را اجرا کرده و به آدرس C:\Windows\SoftwareDistribution\Download بروید (آدرس را در کادر آدرس پنجره Copy/Paste کنید).
 9. فایل های داخل پوشه را حذف کنید.
 10. دکمه های ترکیبی Windows key + R را بفشارید تا Run باز شود.
 11. عبارت msconfig را تایپ کرده و سپس بر روی دکمه OK کلیک کنید.
 12. بر روی سربرگ Boot کلیک کنید.
 13. تیک گزینه Safe boot را بردارید.
 14. بر روی Apply کلیک کنید.
 15. بر روی OK کلیک کنید.
 16. کامپیوتر خود را ریستارت کرده و یک بار دیگر برای نصب آپدیت اقدام کنید.

همچنین میتوانید برای نصب این آپدیت ها از Media Creation Tool استفاده کنید. یا اینکه با دانلود فایل ISO آپدیت سالگرد، اقدام به نصب به روز رسانی کنید.

کارهای دیگری که برای موفقیت آمیز کردن عملیات نصب آپدیت می توانید انجام دهید

با اینکه به روز رسانی ویندوز ۱۰ راه ساده و سر راستی به نظر می رسد، اما آپدیت کردن ۳۵۰ میلیون دستگاه با سخت افزارهای مختلف، کار بسیار سختی است. (بر خلاف اپل که آپدیت هارا تنها برای سخت افزارهایی که خودش تولید کرده منتشر می کند).

در ادامه کارهای دیگری که برای جلوگیری از خطا های متنوع در حین نصب لازم است را اعلام خواهیم کرد.

تهیه نسخه پشتیبان

آپدیت سالگرد به روزسانی بزرگی است که تغییرات فراوانی را به همراه دارد پس بهتر است که پیش از نصب از سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

یک پشتیبان گیری کامل از سیستم شما را از هر مشکلی که در حین نصب به روز رسانی پیش بیاید، آسوده خاطر خواهد کرد.

create-system-image-backup-windows-10

جدا کردن دستگاه های جانبی غیر ضروری

در زمان آپدیت های مهم، دستگاه های جانبی یکی از دلایل اصلی وقوع خطاهای مختلف هستند. قبل از به روزرسانی دستگاه خود از متصل نبودن دستگاه های جانبی غیر ضروری مانند دستگاه های بلوتوث، پرینتر، اسکنر، هاردهای اکسترنال، و غیره اطمینان حاصل کنید. برای نصب آپدیت شما تنها به ماوس و کیبورد و اینترنت و مانیتور احتیاج دارید.

تنظیمات خود را به خاطر بسپارید

دیدیم که پس از آپدیت امکان بازگردانده نشدن تعدادی از تنظیمات از جمله تنظیمات Pen وجود دارد. پس بد نیست که تنظیمات خود مانند شخصی سازی های Pen، امرکز اعلانیه، حالت تبلت میزکارهای مجازی (Virtual Desktops) و برنامه های پیشفرض را به خاطر بسپاریم.

همچنین از تنظیمات خود در بخش Settings > Privacy نیز نوت برداری کنید.

برنامه های غیرضروری را حذف کنید

پیش تر اشاره کردیم که ممکن است نا سازگار بودن برنامه ای با نسخه جدیدتر ویندوز، روند به روز را دچار اختلال کند. پس زمان خوبی برای تجدید نظر درباره برنامه های نصب شده بر روی سیستمتان است که آن هایی را که ضروری نیستند، حذف کنید.

برنامه های امنیتی را غیرفعال کنید

داشتن آنتی ویروس ایده بسیار خوبی برای بالا بردن امنیت سیستم عامل است. اما گاهی اوقات برنامه های امنیتی به دلیل سازگار نبودن و یا محافظت از قسمتی از سیستم عامل، از آپدیت شدن بدون مشکل سیستم عامل جلوگیری کند. اگر از Windows Defender استفاده می کنید، به Settings > Update & security > Windows Defender رفته و گزینه Real-time protection را خاموش کرده تا نرم افزار های امنیتی به طور موقت غیر فعال شوند.

turnoff-windows-defender-windows-10

همچنین ممکن است Windows Firewall نیز در نصب آپدیت های مهم ویندوز اختلال ایجاد کند. برای غیر فعال کردن موقتی فایر وال ویندوز به آدرس Control Panel > All Control Panel Items > Windows Firewall > Customize Settings رفته و گزینه Turn off Windows Firewall را فعال کنید.

turnoff-windows-firewall-windows-10

جلوگیری از آپگرید شدن ویندوز را متوقف کنید

اگر از ویندوز ۱۰ پرو استفاده می کنید مطمئن شوید که از آپگرید شدن ویندوز به نسخه جدیدتر جلوگیری نمی کنید. برای بررسی این گزینه، به آدرس Settings > Update & security > Advanced options بروید و گزینه Defer upgrades را تیک بزنید.

defer-windows-10-upgrades2

اگر از Wi-Fi برای آپدیت سیستم خود استفاده می کنید، اگر ارتباط شما به صورت Metered باشد، ویندوز نمی تواند خود را آپدیت کند. برای خاموش کردن این گزینه به آدرس Settings > Network & internet > Wi-Fi > Advanced options و تیک گزینه Set a metered connection را بردارید.

اگر شبکه کابلی خود را نیز طبق آموزش قبلی بر روی حالت Metered قرار داده بودید، می توانید از طریق این آموزش آن را به حالت اول یعنی non-Metered برگردانید.

metered-connection-windows-10

زمانی که تمامی راه ها بی فایده بود، ویندوز رو از ابتدا نصب کنید

اگر تمامی راه های گفته شده را امتحان کردید و هیچکدام جوابگوی مشکل شما نبود، بهتر است ویندوز ۱۰ را مجددا نصب کنید.

همچنین زمانی که هیچکدام از راه های گفته شده کار نکرد، می توانید از Media Creation Tool استفاده کنید که بهترین راه برای به روز رسانی سیستم عامل ویندوز به نسخه جدید می باشد. همچنین می توانید فایل ISO آپدیت سالگرد را دانلود کرده و ویندوز را به نسخه جدید آپگرید کنید یا نصب تمیز انجام دهید.

مشکلات خود را با ما در میان بگذارید

درصورتی که با خطایی مواجه شدید و هیچکدام از مشکلات بررسی شده شامل مشکل شما نشد، بهتر است ابتدا آن را با دوستان وینفونی خود در بخش پرسش و پاسخ مطرح کرده تا با تلاش دوستان بتوانید مشکل خود را حل کنید.

امیدواریم این مقاله توانسته باشد جوابگوی مشکلات شما در زمینه آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ باشد. بر اساس روال همیشگی، بذیرای نظرات و پیشنهادات شما در بخش نظرات هستیم.

88 پست
شادان غمگسار
*از طرفداران قدیمی Nokia*
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Pejman
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

مرسی

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

  خواهش میکنم دوست عزیز ^_^

علیرضا
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

سلام
من نمیتونم در حالت in private mode در مرورگر اج افزونه نصب کنم . گزینش غیر فعاله واسه همه همینطوره ؟

Alireza
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

سلام خسته نباشید
من اپدیت سالیانه رو دارم ولی هیچ کدوم از این مشکلارو ندارم
چجوریه قضیه؟
البته خوندم مشکلات رایج نوشتید و برای همه نیست
یه سوال دیگه هم داشتم
اگه اپدیت سالیانه وین ۱۰ موبایل بیاد حجمش حدود چه قدره و ایا بهتر میشه؟
چون من گوشیم ۸۳۰ هست تو وین ۸.۱ عالی بود سرعتش ولی با وین ۱۰ با اینکه ریست هم کردم باز بعضی مواقع لگ میزنه یا مثلااموقع تایپ یا …. صفحه یه ثانیه خاموش و روشن میشه
(گوشیم بدون گلس هست اگه دلیلتون گلس هست )
ممنون میشم راهنمایی کنید

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

  متاسفانه باید بگم مشکل سنگین شدن سیستم عامل توی موبایل ها فقط مشکل شما نیست و همه ی کسانی که از ویندوزفون ۸.۱ به ویندوز ۱۰ موبایل مهاجرت کردن این موضوع رو حس کردن. دلیلش هم وسعت بیشتر ویندوز ۱۰ موبایل نسبت به وینفون ۸.۱ هست. هرچند به نظر میرسه که با بهینه کردن هرچه بیشتر سیستم عامل میشه این مشکلات رو حل کرد ولی خب فعلا چنین اتفاقی نیوفتاده
  درمورد مشکلتون هم باید بگم که هارد ریست میتونه مشکلتون رو حل کنه. گاهی اوقات این مشکلات پیش میاد. ولی پیشنهاد میشه اول یه ویندوزفون ۸.۱ داونگرید کنید. سپس هارد ریست کنید و بعدش مجدد به ویندوز ۱۰ موبایل نسخه رد استون آپدیت کنید (صبر کنید تا آپدیت سالگرد برای موبایل ها منتشر بشه و بعد این کارها رو انجام بدید. اینطوری که گفته شده فردا منتشر میشه)
  حجم ویندوز ۱۰ موبایل هم معمولا حدود ۶۵۰مگ هست (ممکنه بیشتر هم بشه)

   alirezamax
   پاسخ دهید دوشنبه 18 مرداد 1395

   سلام
   ریست کردم ولی نشده
   من اصلا این چیزارو نمیفهمم شرمنده رد ستون و …. نمیفهمم
   ولی فردا که بیاد امیدوارم همه اینا درست شده باشه

mrmas
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

چرا آپدیت برای نسخه اینترپرایز منتشر نمیشه؟ ایا من میتونم با فایل ایزو از نسخه اینترپرایز به نسخه پرو آپگرید کنم ؟ ( منظورم اپگرید هست نه نصب نسخه کامل پرو)

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

  خیر دوست عزیز
  نمیشه از اینترپرایز به پرو آپگرید کرد
  و موضوع دیگه ای که باید بگم اینه ک بهتره که از نسخه Pro استفاده بشه. چون هم رم کمتری مصرف میکنه و هم روونتر و بهتر هست.
  اگه دقت کنین مایکروسافت روی تموم دستگاه هایی که بیرون داده، نسخه Pro نصبه نه اینترپرایز

  ایمان
  پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

  اقا جان میشه !
  لبتاپ خودم نسخش اینترپرایز بود بعد با فایل ایزو پرو اپگریدش کردم فقط شما برای نصب باید یک لاینسس داشته باشید !
  و اینکه موقع اپگرید فایل های نصبیتون پاک میشه یعنی نرم افزاراتون و فقط فایل های شخصی باقی میمونه !

اشکان
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

من بیچاره سه بار از اول این ۲.۷ گیگ رو دانلود کردم.
اولین بار برقا رفت. بار دوم یه خطای دیگه.ولی بار سوم دیگه نصب شد و تمام.

majidbm1986
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

یکی دیگه از با گ های آپدیت جدید اینه که نام فایل ها در اکسپلورر به صورت align left شده در حالیکه قبلا وسط قرار می گرفت.

رضا
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

سلام،آپدیت برا نسخه ی اینترپرایز کِی منتشر میشه؟خبری نیس در این مورد؟

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

  دوست عزیز اطلاعی در این زمینه در دسترس نیست
  اما بهتره که نسخه Pro ویندوز ۱۰ رو نصب کنین
  چون این دو نسخه هیچ فرقی باهمدیگه ندارن اما نسخه اینترپرایز سنگین تر هست و از منابع سخت افزاری بیشتری استفاده میکنه

علی
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

متاسفانه بعد از آپدیت سالگرد، برنامه ی Movies & TV (پیش فرض خود ویندوز) هیچ فایل تصویری رو باز نمی کنه و error میده.
برنامه ی Groove music هم بعد از چند ثانیه پخش موزیک، crash میکنه و بسته میشه.

من تو مشکلاتی که در این مقاله ذکر شده بود، این مورد به چشمم نخورد… (امیدوارم خوب دیده باشم!)
اگه راه حلی براش پیدا شد، لطفا اطلاع رسانی کنید

ممنون

تصویر error:
http://s1.picofile.com/file/8262596568/error.jpg

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

  بنده این مشکل رو در ویندوز ۱۰ بیلد ۱۰۵۸۶ داشتم. این مشکل حل شدنی نیست انگار. بیش از یک ماه برای حل مشکل هر کاری که ب فکرتون برسه رو کردم ولی نشد.
  بهتره فایل ISO رو دانلود کرده و ویندوز رو دوباره نصب کنین تا از ویژگی های رد استون با کیفیت و پایداری بالاتری بهره مند بشید.

   Ali
   پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

   خیلی ممنونم، هم به خاطر مقاله ی با ارزشی که زحمتش رو کشیدید و هم به خاطر پاسخ تون به پرسش من…
   من رو لپ تاپم ویندوز اورجینال هست که شماره سریال اکتیو شدنش رو ندارم و طی تماس با ساپورت هم بهم ندادن (فکر کنم به خاطر نسخه ی ویندوز)…

   برای همین فکر کنم این کار برام مقدور نیست مناسفانه…
   احتمالا باید صبر کنم تا خود دوستان تو مایکروسافت درستش کنن و آپدیت بدن… 🙁

   در هر صورت ممنون از شما

سامان
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

من ویندوز ۷ رو سیستمم نصب بود وقتی آپدیت سالیانه منتشر شد دانلود کردم و نصب کردم.
ولی بعد از یک رستارت کامپیوتر درایو dvd-rom حذف شد(ینی بعد از نصب بود و دیسکم مینداختم ب خوبی کار میکرد ریستارت کردم دگ نبود)..دیسکم مینداختم روش بالا نمیومد.مشکل از کابل یا چیز دگ نبود.چون تونستم دیسک ویندوز ۷ رو بزارم و از طریق بوت نصب کنم ب وین ۷!!ی مشکل دگ هم بود ک حجم اینترنتمو همینجوری قورت داد!!
اگه راه حلی برای حل این مشکلا هست کمک بدین ک باز نصب کنم .ممنون میشم

پویا
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

من فایل iso نسخه جدید ویندوز ۱۰ رو از یکی از سایت های داخلی دانلود کردم بعد از طریق اون اپگرید کردم یکمی طول کشید سیستم خیلی سنگین کار میکرد هنگای زیاد و… بعد مجبور شدم از قسمت ستینگ سیستم ریست بزنم بعد از ریست خیلی روانتر شده باید بگم الان حرف نداره ویندوزم. دوستان بهتره از طریق فایل ایزو نصب کنن و بعد از اپگریت حتما ریست بزنید .

امین
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

سلام ب همه اهالی.
من ویندوز اورجینال دارم روی لپ تاپ اما برام آپدیت سالیانه نیومده هنوز. امریکا زندگی میکنم. دوستلن اطلاعی دارند از این بابت؟!

saajjaad
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

Error code: (0x80070570
سلام من وقتی میخوام ویندوزمو آپدیت کنم با این ارور مواجه میشم لطفا کمکم کنید.

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  این مشکل بخاطر خراب شدن فایل های آپدیت هست.
  به مسیر زیر برید:
  C:\Windows\SoftwareDistribution\Download
  محتویات داخل پوشه رو کاملا حذف کنید.
  نکته: اگر در هنگام حذف کردن با مشکل مواجه شدید و سیستم عامل اجازه حذف فایل هارو نمیده، طبق آموزشی که توی همین مقاله هست، سیستم رو از Safe Boot اجرا کنید و دوباره سعی کنید که فایل ها رو حذف کنید.

امير
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

سلام دوستان برای من اپدیت نیامده چکار کنم 🙁

Farzad
پاسخ دهید جمعه 15 مرداد 1395

سلام اگه میشه لینک فایل iso رو بزارید خیلی ممنون میشم

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  چونکه لینک دانلودی که مایکروسافت در اختیار کاربران میذاره تا ویندوز رو دانلود کنن ۲۴ ساعته هست، و سرعت اینترنت توی ایران پایینه، پیشنهاد میکنم از لینک زیر دریافت کنین:
  http://p30download.com/fa/entry/59849/
  این نسخه از ویندوز کاملا دست نخورده و اصلی هست. نسخه ها تست شده هستن.
  بر اساس نسخه پردازنده، نسخه ۳۲-بیت یا ۶۴-بیت رو دانلود کنید. پس از نصب روی پارت اول کلیک راست کرده و Extract رو بزنید (برنامه Winrar باید نصب باشه)
  بعد فایل ایزو رو توسط برنامه Rufus که همراه فایل ایزو هست بر روی فلش USB بریزید (خودکار بوتیبل میشه) و پس از اون اقدام به نصب کنید.

Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM 3G
پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

جناب غمگسار
خیلی ممنون بابت مطلب مفیدی که زحمتشو کشیدید .
همچنین نظرات شما درباره ی مشکلات ویندوزفون واقع بینانه و بدور از تعصب هست که خوندنش واقعآ لذت بخشه .
من ویندوز ۱۰ آپدیت سالگرد رو از طریق iso بدون هیچ مشکلی نصب کردم . واقعآ معرکه هست .
امیدوارم در نهایت یه دستی هم به سر و روی ویندوزفون بکشن .

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  خواهش میکنم
  ما توی تیم وینفون وظیفمونو انجام میدیم
  ما هم امیدواریم ویندوز موبایل روز به روز بهتر بشه
  ممنون که مارو همراهی می کنید ♥

رضا
پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

چرا من اصلا ابدیت رو دریافت نکردم و حتی وقتی چک میزنم میگه آبدیتم؟؟؟؟

  محسن
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  سلام. من یک هفته هست چک میزنم برا آپدیت جدید چرا چیزی نمیاد؟ آخرین بیلد ویندوز پرو هم روی لپ تاپم نصبه ۱۰۵۸۶.۴۹۴

  خواهشا کمک کنید

   شادان غمگسار
   پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

   روند آپدیت اینطوریه که ابتدا برای دستگاه های جدید تر و سپس برای دیگر دتسگاه ها منتشر میشه. این کار برای کاهش فشار بر روی سرور ها انجام شده

    رضا
    پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

    ینی منتظر اپدیت رایگان باشیم؟؟؟؟

داود
پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

دوستان یه سوال
svchost.net چیه که همه سرعت اینترنت من رو گرفته و نمیذاره هیچ کاری رو انجام بدم !!!؟؟؟ وقتی هم که قطعش میکنم، سیستم کرش میشه !

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  تموم مبادلات اینترنتی خود سیستم عامل، از طریق svchost صورت میگیره.
  ویندوز آپدیت، سینک اطلاعات پروفایل و غیره

سامی
پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

سلام دوستان و جناب غم گسار عزیز، من بعد از کلین نصب بیلد جدید به یه مشکل جدی خوردم و اونم اکتیو نشدن ویندوزمه، ملا برنامه هایی هم که تو استارت هستن شکل فبش شدن!! ممنون میشم سریع کمکم کنید، من تو مهلت قانونی ویندوزو نصب و با کد اکتیو کردم ولی حالا پریده، ضمنانا اون آموزش اکتیو هم رفتم اما نمیشه..

saajjaad
پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

لطفا یکی کمک کنه موقع آپدیت این خطا رو میده سیستم من
Error code: 0x80070570

  شادان غمگسار
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  این مشکل بخاطر خراب شدن فایل های آپدیت هست.
  به مسیر زیر برید:
  C:\Windows\SoftwareDistribution\Download
  محتویات داخل پوشه رو کاملا حذف کنید.
  نکته: اگر در هنگام حذف کردن با مشکل مواجه شدید و سیستم عامل اجازه حذف فایل هارو نمیده، طبق آموزشی که توی همین مقاله هست، سیستم رو از Safe Boot اجرا کنید و دوباره سعی کنید که فایل ها رو حذف کنید.

Mani
پاسخ دهید یکشنبه 17 مرداد 1395

برای من هم هیچ گونه پیغام آپدیت نیومده ، چکار باید بکنم ؟؟
لومیا ۶۴۰ ایکس ال ۳ جی 😒
کمک

داود
پاسخ دهید یکشنبه 17 مرداد 1395

جناب غمگسار یه سوال دیگه … در برنامه media creation tool سه گزینه داره ، windows 10 – windows 10 home – windows 10 n … میخواستم بدونم گزینه اول یعنی windows 10 در اصل همون windows 10 pro هست ؟

رضا
پاسخ دهید سه شنبه 19 مرداد 1395

آخرین بار که میزان دانلود این آپدیتو چک کردم به ۹۶ درصد رسیده بود اما چند دقیقه بعد که چک کردم گزینه retry اومده بود که با زدنش دوباره از ۰ درصد شروع به دانلود کرد متاسفانه کلی هم دیتا صرف شده بود…. میخواستم بدونم باید چیکار کنم که دوباره این مشکل پیش نیاد؟!!!….

معین
پاسخ دهید یکشنبه 18 مهر 1395

سلام من از طریق برنامه Windows 10 Upgrade Assistant آپدیت رو گرفتم اما موقعه نصب روی ۲۵%گیر میکنه هیچ پیغامی هم نمیده مشکل از کجاس ؟

soheil
پاسخ دهید شنبه 7 اسفند 1395

سلام ببخشید راهی وجود داره که بشه اطلاعات توی دکستاپو زمانیکه ویندوز پریده برگردونم؟

Pouya
پاسخ دهید جمعه 22 اردیبهشت 1396

سلام
تقریبا حدود دو هفته هست که ۷۲ درصد آپدیت کریترز دانلود شده، ولی بقیش نمیشه!
یعنی هر کاری کردم از اول شروع نمیکه یا ادامه بده.
ممنون میشم تجربه هاتون رو در اختیار منم بذارید.

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396

سلام
من لپ تاپ رو hibernate کردم بعد که روشنش کردم در قسمت آبی قبل از بالا آمدن ویندوز ارور we couldnt complete updates undoing changes don turn of your coputer میاد و حتی بعد یک ساعت هم نمیره و هیچ اتفاقی نمیفته و در همون حالت باقی میمونه
لطفا بگید چیکار کنم

babak
پاسخ دهید دوشنبه 23 مرداد 1396

با عرض سلام وخسته نباشید مشکلی که دارم اینه که بعد از نصب آپدیتهای ویندوز ۱۰ هنگام فیلم دیدن یا پخش آهنگ ویندوز یه حالتی میشه انگار گیر میکنه یه صدای گیژ مانندی میده البته لحظه ای میشه نمیدونم از چیه سیستمم هم دسکتاپه ویندوزم روی ssdنصب میکنم اینم بیلد ویندوز

(en_windows_10_enterprise_version_1703_updated_july_2017_x64_dvd_10925376) ممنون اگه راهنمایی کنید البته کرش کردن و صفحه آبی و ارور اینا رو نداره اصلا توی بوت هم به هیچ عنوان مشکلی نداره فقط این گیر کردن لحظه ای هستش نمیدونم از چیه ممنون وتشکر فراوان

رضا م
پاسخ دهید سه شنبه 14 آذر 1396

با درود
من ویندوز 10 التیمیت 64 بیت ورژن 1703 دارم و همه چیز بروز روی لب تاب ایسوس K46 هستش 96 گیگ فصای خالی درایو C روی اس اس دی دارم و 8 گیگ رم DD3 سی پی یو هم core i7 هستش حال برای آبدیت به نسخه 1709 این خطا می دهد ، باید چکار بکنم

Feature update to Windows 10, version 1709 – Error 0xc1900201

mehdi
پاسخ دهید دوشنبه 21 خرداد 1397

با عرض سلام و خسته نباشی
من ویندوزم رو اپدیت کردم بعد به جای اینکه reastart nowرو بزنم خودم ریستارت کردم بعد الان هیچ تغییری نمی بینم بعد الان 6 گیگ گرفته منم سرعت نتم متوسطه 10 ساعت طول کشید نمی تونم دوباره اپدیت کنم چه کار کنم؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,