windows-10

مایکروسافت امروز خبر انتشار به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ را اعلام کرد. در این خبر تعداد دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ را هم اعلام کرده است. حدود ۳۵۰ میلیون دستگاه ویندوز ۱۰ را نصب‌کرده‌اند که نسبت به ۲ ماه پیش با تعداد ۳۰۰ میلیون، تنها ۵۰ میلیون افزایش داشته است.

مایکروسافت در این مورد در وب‌سایت بلاگ خود گفته است:

ما از تمام کسانی که به ویندوز ۱۰ به‌روزرسانی کرده‌اند تشکر ویژه‌ای می‌کنیم. ۳۵۰ میلیون دستگاه به ویندوز ۱۰ به‌روزرسانی کرده‌اند که در این حال رضایت مشتریان نسبت به این نسخه از ویندوز بسیار بالاتر از نسخه‌های قبلی بوده و همچنین کاربران بیش از ۱۳۵ ساعت از ویندوز ۱۰ استفاده کرده‌اند که نشانگر تمایل به استفاده بیشتر کاربران از ویندوز ۱۰ است. ما از شنیدن این‌که شما توانسته‌اید با ویندوز ۱۰ بازدهی بیشتری داشته باشید و سرگرم شوید خوشحالیم. فید بک‌های شما در توسعه‌ی به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ بسیار اهمیت داشته است.

مایکروسافت با انتشار این آمار انگیزه خود را دررسیدن به ۱ میلیارد دستگاه نشان داده است. از طرفی آمار استفاده‌کنندگان از ویندوز ۱۰ بسیار چشم‌گیر است و از طرف دیگر رشد کاربرانی که ویندوز ۱۰ را در دستگاه خود نصب می‌کنند کم شده است که تنها در ۲ ماه ۵۰ میلیون افزایش داشته است. به‌هرحال مایکروسافت تمام تلاش خود را می‌کند تا به اهداف بلندمدت خود برسد.