windows-10

مایکروسافت امروز خبر انتشار به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ را اعلام کرد. در این خبر تعداد دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ را هم اعلام کرده است. حدود ۳۵۰ میلیون دستگاه ویندوز ۱۰ را نصب‌کرده‌اند که نسبت به ۲ ماه پیش با تعداد ۳۰۰ میلیون، تنها ۵۰ میلیون افزایش داشته است.

مایکروسافت در این مورد در وب‌سایت بلاگ خود گفته است:

ما از تمام کسانی که به ویندوز ۱۰ به‌روزرسانی کرده‌اند تشکر ویژه‌ای می‌کنیم. ۳۵۰ میلیون دستگاه به ویندوز ۱۰ به‌روزرسانی کرده‌اند که در این حال رضایت مشتریان نسبت به این نسخه از ویندوز بسیار بالاتر از نسخه‌های قبلی بوده و همچنین کاربران بیش از ۱۳۵ ساعت از ویندوز ۱۰ استفاده کرده‌اند که نشانگر تمایل به استفاده بیشتر کاربران از ویندوز ۱۰ است. ما از شنیدن این‌که شما توانسته‌اید با ویندوز ۱۰ بازدهی بیشتری داشته باشید و سرگرم شوید خوشحالیم. فید بک‌های شما در توسعه‌ی به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ بسیار اهمیت داشته است.

مایکروسافت با انتشار این آمار انگیزه خود را دررسیدن به ۱ میلیارد دستگاه نشان داده است. از طرفی آمار استفاده‌کنندگان از ویندوز ۱۰ بسیار چشم‌گیر است و از طرف دیگر رشد کاربرانی که ویندوز ۱۰ را در دستگاه خود نصب می‌کنند کم شده است که تنها در ۲ ماه ۵۰ میلیون افزایش داشته است. به‌هرحال مایکروسافت تمام تلاش خود را می‌کند تا به اهداف بلندمدت خود برسد.

منبع :

WINDOWS BLOGS

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید چهارشنبه 8 تیر 1395

تو ۲ ماه ۵۰ میلیون کمه!!؟؟
ببینید پلتفرم اپل از سال ۲۰۰۷ هست که داره به مشتری عرضه میشه
حالا اگه ما بگیم از روی کار اومدن سیستم عامل آی او اس میشه ۲۰۱۰
اپل پارسال ینی ۲۰۱۵ و بعد از گذشت ۵ سال اعلام کرد که یک میلیارد کاربر داره
در صورتی که مایکروسافت تو ۱۰ ماه به ۳۵ درصد او تعداد رسیده و این فوق العادست

    Opera
    پاسخ دهید چهارشنبه 8 تیر 1395

    و البته این رو هم در نظر بگیر کاربران ویندوز ۱۰ مایکروسافت ۳۵۰ میلیون نفر هستند و اگه بخوای ویندوز ۷ و ۸ و ۸.۱ و ویستا و ایکس پی هم در نظر بگیریم میشن بیش از دو میلیارد نفر

امیر
پاسخ دهید چهارشنبه 8 تیر 1395

تو دو ماه ۵۰ میلیون نفر خخخخخ بعد توقع داره یک میلیارد بشن یعنی خاک عالم تو سرت نادلا البته نباید از منفورترین شرکت جهان توقع داشت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,