فروشگاه وینفون از دیرباز، چه از زمانی که مایکروسافت در بخش موبایل در اوج بود و خبر گوشی های جدید با سیستم عامل متفاوت ویندوز همه جا پیچیده بود و چه الان که فعالیت مایکروسافت در بخش موبایل در هاله ای از ابهام قرار دارد همواره با کاربران همگام بوده است و پا به پای آنها این مسیر را طی نموده است. جشنواره های متعدد وینفون به مناسبت های مختلف گواه خوبی بر این ادعاست. با وینفون همراه شوید تا شما را از جزییات جشنواره جدید وینفون مطلع کنیم.

عید قربان تا غدیر فرصت مناسبی است تا کاربرانی که همچنان گوشی ویندوزی دارند و به لوازم جانبی های آن نیاز دارند با قیمت بسیار پایینی آن را خریداری کنند. با توجه به اینکه تولید گوشی های مایکروسافت فعلا متوقف شده است فروشگاه وینفون برای بخش لوازم جانبی موجودی جدید تهیه نخواهد کرد و همین محصولات فعلی را به فروش می رساند.

بنابراین تصمیم گرفتیم در این جشنواره عید تا عید قیمت لوازم جانبی های فعلی را تا حد امکان و بسیار نزدیک قیمت خرید قرار دهیم تا کسانی که نیاز به لوازم جانبی دارند متحمل هزینه کمتری شوند. این تخفیف های فوق العاده از جمعه ۱۰ شهریور مصادف با عید قربان شروع شده است و تا شنبه ۱۷ شهریور مصادف با عید غدیر ادامه دارد.

تمامی محصولات موجود در فروشگاه وینفون چه گوشی و چه لوازم جانبی شامل تخفیف زیادی شده اند و با توجه به موجودی مجدود لوازم جانبی و موجود نشدن آنها بعد از اتمام پیشنهاد می کنم این فرصت را از دست ندهید. اگر به لوازم جانبی خاصی امروز نیاز ندارید ولی احساس می کنید شاید در آینده به کارتان بیاید الان فرصت مناسبی برای خرید آن است.

برای خرید از فروشگاه وینفون روی این لینک کلیک کنید

منبع : وینفون
 • دوشنبه 13 شهریور 1396 13:00
 • بدون نظر
 • رضا درویش زاده
 • فروشگاه
607 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده
  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , ,