_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

پوشش خبری وینفون از کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 امشب همراهمان باشید

شاید بهشت فصل بهار اردیبهشت باشد، اما حقیقت این است که بهشت گیمرها فصل خرداد است. نمایشگاه E3 همه‌ساله در خرداد ماه برگزار می‌شود و از این حیث باید آن را بهشت هر گیمری دانست. نمایشگاه E3 2019 دیگر شروع شده و تنها تا ساعاتی دیگر کنفرانس مطبوعاتی ایکس باکس مایکروسافت در این نمایشگاه آغاز خواهد شد. مایکروسافت در کنفرانس امشب پربارترین کنفرانس تاریخ خود در این نمایشگاه را برگزار خواهد کرد. 

خرداد ماه برای هر گیمری یکی از مهم‌ترین ایام سال محسوب می‌شود، چرا که با برگزاری نمایشگاه E3 در این ماه عملا آینده دنیای بازی در این ماه رقم خواهد خورد. نمایشگاه E3 2019 دیگر شروع شده، برای مثال EA شب گذشته کنفرانس خبری خود را برگزار کرد که با پوشش خبری این کنفرانس و بازی‌هایی که طی آن معرفی شده همراه شما بودیم.

امشب را اما باید شب مایکروسافت و ایکس باکس دانست، چرا که کنفرانس خبری ایکس باکس ساعت 12:30 دقیقه شب شروع خواهد شد. با توجه به دست بسیار پر مایکروسافت در نمایشگاه امسال از یک سو و عدم حضور شرکت رقیب یعنی سونی از سوی دیگر، E3 امسال را باید مهم‌ترین E3 تاریخ برای مایکروسافت و برند ایکس باکس دانست.

مایکروسافت که ظاهرا امسال تا دندان مسلح به این نمایشگاه وارد شده تاکنون برخی از مهم‌ترین بازی‌های خود را پیش از کنفرانس افشا کرده تا نشان بدهد که به حد کافی محتوا و خبر داغ برای به هیجان آوردن طرفداران طی کنفرانس دارد. 

عناوینی همچون Gears 5، بازی Bleeding Edge جدیدترین ساخته استودیو Ninja Theory که چند ماه پیش به مایکروسافت استودیوز ملحق شده از جمله مواردی هستند که رونمایی از آنها در کنفرانس امشب قطعی است. این دو عنوان تنها بخشی از اختصاصی‌های ایکس باکس در سال جاری خواهند بود، چرا که براساس خبری که پیشتر منتشر کردیم ایکس باکس با 14 بازی انحصاری در نمایشگاه E3 2019 شرکت خواهد کرد.

بازی‌ها و انحصاری‌های جدید ایکس باکس اما تمام چیزی نیست که مایکروسافت برای عرضه در کنفرانس امشب با خود خواهد آورد. به احتمال زیاد امشب شاهد رونمایی رسمی از پروژه ایکس کلاود (xCloud) مایکروسافت خواهیم بود. پلتفرمی که برای همیشه دنیای بازی و صنعت گیمینگ را دچار تحول خواهد کرد. 

در نهایت دیگر وقت سلام گفتن به نسل جدید کنسول‌های بازی است. شرکت سونی تاکنون جزییات زیادی از PlayStation 5 را منتشر کرده است. امشب دیگر نوبت مایکروسافت است تا Xbox جدید را رونمایی کرده یا حداقل جزییات سخت‌افزاری آن را آشکار سازد.

بنابراین اگر علاقه‌مند به آگاهی از این جزییات و اطلاعات بیشتر از سوغاتی‌های مایکروسافت برای گیمرهای ایکس باکسی هستید، امشب از ساعت 12:30 وینفون را همراهی کنید.

منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید یکشنبه 19 خرداد 1398

همزمان با رونمایی از xbox جدید
برنامه xbox console با ظاهری جدید و با فناوری win32 ارائه می شود.
بعد از your phone این دومین برنامه همراه با فناوری 32win جدید است.

منو
پاسخ دهید یکشنبه 19 خرداد 1398

Xbox جدید را از https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-beta/9mv0b5hzvk9z?activetab=pivot%3Aoverviewtab دانلود کنید.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,