تیم تحریریه وینفون پیوسته در حال بزرگتر شدن است تا بتواند به خوبی اخبار و مقالات متنوع مرتبط با مایکروسافت را پوشش دهد. چنانچه تسلط کافی نسبت به زبان انگلیسی داشته، علاقه‌مند به مایکروسافت و ویندوز بوده و در نهایت پشتکار خوب و روحیه کار تیمی بالا دارید، احتمالا امکان حضور در تیم تحریریه وینفون به‌عنوان نویسنده اخبار و مقالات مرتبط با ویندوز را خواهید داشت. 

در سال‌های ابتدایی شروع فعالیت وینفون، تمرکز ما صرفا روی ویندوزفون و گوشی‌های هوشمند مایکروسافت بود. در ادامه اما با تنومند شدن این نهال، پوشش خبری وینفون به سایر حوزه‌های فعالیت مایکروسافت کشیده شد. با این حال ویندوز 10 و اخبار مرتبط به آن همچنان یکی از مهم‌ترین نقاط تمرکز تیم وینفون محسوب می‌شود.

از یک سو با توجه به تغییرات بزرگی که در سایت در حال وقوع است و از سوی دیگر با توجه به تحولات بزرگی که در پلتفرم ویندوز 10 مایکروسافت در جریان است، بر آن شدیم تا همکاران بیشتری را برای پوشش اخبار و مقالات مرتبط با ویندوز جذب تحریریه کنیم.

شرایط همکاری

  • تسلط کامل به زبان انگلیسی
  • آشنایی با اصول نویسندگی و دستور زبان فارسی
  • علاقه و آشنایی با ویندوز و سرویس‌های مرتبط با آن
  • حضور مستمر در تحریریه و پوشش پیوسته اخبار (حداقل روزی 3 ساعت)
  • فعالیت به‌صورت دورکاری بوده و نیازی به حضور فیزیکی در دفتر وینفون نیست

زمینه‎های فعالیت

  • اخبار و مقالات مرتبط با ویندوز 10 و سرویس‌های مربوطه
  • اخبار و مقالات مرتبط با سخت افزار

مراحل عضویت

چنانچه شرایط بالا را در خود می‌بینید، درخواست نویسندگی خود را به ایمیل mohsen930_tavakoli@outlook.com ارسال کرده و حتما زمینه فعالیت خود یعنی ویندوز 10 یا سخت افزار را در ایمیل ارسالی قید کنید. در ادامه صلاحیت شما برای همکاری با وینفون مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در صورت موفقیت وارد دوره آموزشی خواهید شد. بدیهی است اولویت جذب نیرو با دوستانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کرده‌اند. 

منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,