تیم تحریریه وینفون پیوسته در حال بزرگتر شدن است تا بتواند به خوبی اخبار و مقالات متنوع مرتبط با مایکروسافت را پوشش دهد. چنانچه تسلط کافی نسبت به زبان انگلیسی داشته، علاقه‌مند به مایکروسافت و ویندوز بوده و در نهایت پشتکار خوب و روحیه کار تیمی بالا دارید، احتمالا امکان حضور در تیم تحریریه وینفون به‌عنوان نویسنده اخبار و مقالات مرتبط با ویندوز را خواهید داشت. 

در سال‌های ابتدایی شروع فعالیت وینفون، تمرکز ما صرفا روی ویندوزفون و گوشی‌های هوشمند مایکروسافت بود. در ادامه اما با تنومند شدن این نهال، پوشش خبری وینفون به سایر حوزه‌های فعالیت مایکروسافت کشیده شد. با این حال ویندوز 10 و اخبار مرتبط به آن همچنان یکی از مهم‌ترین نقاط تمرکز تیم وینفون محسوب می‌شود.

از یک سو با توجه به تغییرات بزرگی که در سایت در حال وقوع است و از سوی دیگر با توجه به تحولات بزرگی که در پلتفرم ویندوز 10 مایکروسافت در جریان است، بر آن شدیم تا همکاران بیشتری را برای پوشش اخبار و مقالات مرتبط با ویندوز جذب تحریریه کنیم.

شرایط همکاری

  • تسلط کامل به زبان انگلیسی
  • آشنایی با اصول نویسندگی و دستور زبان فارسی
  • علاقه و آشنایی با ویندوز و سرویس‌های مرتبط با آن
  • حضور مستمر در تحریریه و پوشش پیوسته اخبار (حداقل روزی 3 ساعت)
  • فعالیت به‌صورت دورکاری بوده و نیازی به حضور فیزیکی در دفتر وینفون نیست

زمینه‎های فعالیت

  • اخبار و مقالات مرتبط با ویندوز 10 و سرویس‌های مربوطه
  • اخبار و مقالات مرتبط با سخت افزار

مراحل عضویت

چنانچه شرایط بالا را در خود می‌بینید، درخواست نویسندگی خود را به ایمیل mohsen930_tavakoli@outlook.com ارسال کرده و حتما زمینه فعالیت خود یعنی ویندوز 10 یا سخت افزار را در ایمیل ارسالی قید کنید. در ادامه صلاحیت شما برای همکاری با وینفون مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در صورت موفقیت وارد دوره آموزشی خواهید شد. بدیهی است اولویت جذب نیرو با دوستانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کرده‌اند. 

منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,