بازی Heart Box یک بازی پازلی مرحله ای است، در این بازی باید در هر مرحله با استفاده از ابزارهای مختلفی که در دسترس است معما را حل کنیم. در هر مرحله بازی شما باید رابی را به جعبه مخصوص خود برسانید تا بتوانید وارد مرحله بعدی شوید. این بازی می تواند برای کودکان نیز یک بازی مهیج باشد. برای آشنایی بیشتر با این بازی در ادامه با وینفون همراه باشید.

در بازی Heart Box رابی نقش اصلی را بازی می کند. رابی یک ربات مکعبی شکل است که توسط یک پروفسور ساخته شده است، اما در اینجا یک مشکلی وجود دارد! قلب رابی ضعیف است و برای شارژ شدن قلب رابی شما باید او را به جعبه مخصوصش برسانید. برای این کار شما می توانید از ابزارهای اطراف رابی استفاده کنید تا او به جعبه خودش برسد.

در بازی Heart Box سه فصل مختلف که هر کدام شمل ۴۰ مرحله متفاوت است، مرحله های اول بسیار ساده به نظر می رسند ولی با جلو رفتن در بازی هر مرحله نسبت به مرحله قبل مشکل تر می شود و شما باید بیشتر روی حل آن تمرکز کنید. در هر مرحله اگر نتوانستید آن را حل کنید می توانید از راهنمای بازی استفاده کنید.

ابزارهای اطراف شما شامل چوب، توپ بولینگ، فنر، لیزر و … هستند، شما باید راه صحیح استفاده از آن ها را پیدا کنید.

ویژگی های بازی:

  1. مناسب سنین مختلف
  2. دارای ۳ فصل و ۱۲۰ مرحله مختلف
  3. مراحل متفاوت و جذاب
  4. یونیورسال

تریلر بازی:

شما هم به رابی کمک می کنید تا به جعبه شارژ خود برسد؟

با تشکر از کاربر عزیز« یه بنده خدایی» برای معرفی این بازی به وینفون

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 5.87 - 13.62
  • منتشر کننده : RAD BROTHERS
  • نسخه اندروید : بله
  • نسخه iOS : بله
  • یونیورسال : بله
منبع : وینفون
171 پست
محمد خسروی
او لیسانس تربیت بدنی را از دانشگاه عالی سمنان دریافت کرده است. به پرسپولیس، شنا، شطرنج، والیبال، مطالعه و موزیک علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف وبگردی و گردش در طبیعت کند. محمد اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Iman Balaa
پاسخ دهید شنبه 12 فروردین 1396

اون ” یه بنده خدایی” رو خوب اومدین…. :))

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,