night-chopper-intro

امروز قصد داریم بازی‌ای را به شما معرفی کنیم که باید در آن سرعت عمل بالایی را داشته باشیم. بازی Night Chopper قصد دارد قدرت تمرکز شما را با قطع نکردن درختان بالا ببرد. حال اگر دوست دارید بازی‌ای را تجربه کنید که شما را به‌خوبی سرگرم کند، در ادامه با وینفون همراه باشید.

در این بازی، بازی‌باز باید با یک‌ تبر در چهار جهت اقدام به ضربه‌زدن به دایره‌ای که در میان صفحه‌نمایش قرار دارد کند. سازنده‌ی Night Chopper سه حالت را برای انجام بازی‌شان درنظر گرفته‌ است که شما می‌توانید از بین این سه حالت، یک گزینه را برگزیده و به انجام بازی در حالت مربوطه بپردازید. حالت‌های درنظر گرفته‌شده برای این بازی شامل Classic، White و Relax است که تفاوت‌هایی در نحوه‌ی انجام بازی با یکدیگر دارند.

Night Chopper- Classic

Classic: در این حالت شما باید در نواحی‌ای که درخت رویش نکرده، تبر خود را فرود آورید؛ البته برای انجام این کار باید به زمانی که در بالای صفحه نشان داده می‌شود نیز دقت داشته باشید. هرچه ضربه‌های تندتری داشته باشید، زمان بیش‌تری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

Night Chopper-White

White: این حالت نیز مانند حالت قبلی است با این تفاوت که علاوه بر ضربه‌نزدن به درختان سیاه، باید حواس‌تان به درختان سفید رنگ نیز باشد زیرا باید با ضربه‌زدن به آن‌ها، زمان بیش‌تری را کسب کنید.

night-chopper-relax

Relax: اگر دوست دارید کمی تمرکز کنید و یا به اصطلاح ریلکس شوید، حالت سومی نیز برای شما در نظر گرفته شده است که در آن زمان اهمیتی ندارد بلکه شما تنها باید به نواحی‌ای که درخت وجود ندارد ضربه بزنید و از رکورد قبلی خود عبور کنید.

دیدگاه خود را درباره‌ی این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 10.95 MB
  • قیمت: رایگان
  • توسعه‌دهنده: Rune Selvag Golf
  • نسخه اندروید: خیر
  • نسخه iOS: خیر
  • پشتیبانی از رم 512: بله
منبع : وینفون
417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,