در چند روز گذشته استودیو آخرین محتوای دانلودی این عنوان را یعنی The Diaries of Agent Silent Death را عرضه کرد. این محتوای برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن4 و همچنین پی‌سی عرضه شد و درانتظار می‌رود که درآینده برای کنسول نیتندو سویچ نیز عرضه شود.

ماموریت آزاد کردن آمریکا از دست نازی های وحشی تنها شروع بازی بود و توسعه دهندگان ماموریت های بیشتری را برای شما در نظر گرفته‌اند. بازیکنان می‌تواند به جنگ عليه نازی ها در محتوای The Diaries of Agent Silent Death ادامه دهند. The Diaries of Agent Silent Death،دومین محتوای عرشه شده از مجموعه سه قسمتی Freedom Chronicles است.

در این محتوای دانلودی کاربر به عنوان جسیکا والیانت، مامور و آدمکش سابق OSS که با نام مستعار Agent Silent Death نیز شناخته می‌شود، خود را در دفتر استودیو فیلمسازی پاراگون پیکچرز می‌یابد که مسئولیت تبلیغات‌ سیاسی نازی‌ها را بر عهده دارد. در این محتوا، کمین کنید، شلیک کنید و از داخل سایه‌ها شکار خود را از بین ببرید.

در کنار این محتوا، آپدیت جدیدی نیز برای بازی Wolfenstein II: The New Colossus عرضه شده است.این آپدیت باعث برطرف شدن بسیاری از باگ ها، بهینه سازی روند بازی وهمچنین باعث هوشمندی و تقویت نشانگر جهت ضربه (نشانگری که معمولا اطراف سلاح شما به رنگ قرمز نمایان می‌شود) خواهد شد.

این محتوا بخشی از سیزن پس Wolfenstein 2: The New Colossus است که ۲۴٫۹۵ دلار قیمت دارد. افرادی که به دیگر محتویات دانلودی بازی علاقه‌ای ندارند و تنها مایل به تجربه‌ی دومین محتوا هستند، می‌توانند آن را به صورت جداگانه و با قیمت ۹٫۹۵ دلار خریداری کنند. اولین محتوای بازی تحت عنوان The Adventures of Gunslinger Joe منتشر شد. سومین و آخرین محتوا نیز برای انتشار در تاریخ نامشخصی از ماه مارس برنامه ریزی شده است.

بازی Wolfenstein II: The New Colossus هم‌اكنون برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پی‌سی در دسترس است.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,