_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

به روزرسانی ولفنشتاین II با با پشتیبانی از ایکس باکس وان ایکس بازی‌ها مهیای ایکس باکس وان ایکس می‌شوند.

زمان زیادی از عرضه عمومی ایکس باکس وان ایکس نگذشته است، در همین مدت کوتاه بسیاری از توسعه‌دهندگان دست به‌کار شده‌اند تا بازی‌های خود را برای این کنسول بهینه کرده و از حداکثر توان سخت‌افزاری این کنسول قدرتمند استفاده کنند. Wolfenstein II: The New Colossus یکی از این دست عناوین است که به‌لطف به‌روزرسانی جدید خود اکنون کاملا مهیای همراهی با ایکس باکس وان ایکس شده است.

ایکس باکس وان ایکس تازه از راه رسیده، از سوی دیگر یکی از داغ‌ترین و پرطرفدارترین عناوین این روزهای دنیای گیم یعنی ولفنشتاین II نیز اخیرا راه خود را به خانه گیمرها باز کرده است. این عنوان موفق اخیرا به‌روزرسانی بزرگ و جدیدی را دریافت کرده که علاوه بر افزودن محتوای جدید و رفع برخی از مشکلات بازی، به‌صورت ویژه برای ایکس باکس وان ایکس بهینه شده است. سرعت عمل بتسدا نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان این کنسول را بسیار جدی گرفته‌اند و به آینده آن امید زیادی دارند.

با این به‌روزرسانی اکنون ولفنشتاین II روی ایکس باکس وان ایکس با رزولوشن 4K قابل اجرا خواهد بود. برطبق موارد اعلام شده در جزییات این به‌روزرسانی، بازی از مقیاس‌گذاری رزولوشن پویا نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین در صورتی که در یک صحنه لازم باشد نرخ فریم حفظ گردد بازی به‌صورت خودکار رزولوشن را اندکی از 4K پایین‌تر می‌آورد.

علاوه بر آماده شدن بازی برای ایکس باکس وان ایکس، این به‌روزرسانی 10 حالت شبیه‎‌سازی مبارزه را به بازی اضافه کرده که از منوی اصلی بازی قابل دسترس است. از سوی دیگر این به‌روزرسانی برخی مشکلاتی که پی سی گیمرها گزارش داده بودند را بهبود داده و اکنون بازی با پایداری بسیار مناسبی روی کارت گرافیک‌های انویدیا قابل اجرا است.

ولفنشتاین جدید تنها یکی از ده‌ها عنوانی است که قرار است برای ایکس باکس وان ایکس به‌روز شوند، در اینجا بد نیست اشاره کنیم که بتسدا اعلام کرده علاوه بر این عنوان، The Evil Within 2 یکی دیگر از بازی‌های موفق بتسدا به‌زودی برای ایکس باکس وان ایکس به‌روزرسانی خواهد شد. علاوه بر این دو مورد عناوین مطرح دیگری نظیر DOOM, Dishonored 2 , Fallout 4 از مشهورترین بازی‌هایی هستند که به‌زودی آماده اجرا روی ایکس باکس وان ایکس خواهند شد.

تا اینجا اقبال عمومی توسعه‌دهندگان از کنسول قدرتمند مایکروسافت بسیار مناسب بوده است، در ادامه باید ببینیم این شرکت در سال 2018 چه عناوین اختصاصی را برای ایکس باکس بازان درنظر خواهد گرفت. شما آینده ایکس باکس وان ایکس را چطور می‌بینید؟

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1310 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,