شرکت بلیزارد به تازگی اقدام به انتشار ویدئوجدیدی از آخرین بسته الحاقی عنوان World of Warcraft کرده است. در این ویدئو شما با شخصیت Sylvanas Windrunner آشنا می‌شوید و داستان تبدیل شدن آن به یکی شخصیت منفی را مشاهده خواهید کرد.

در حالی که عنوان World of Warcraft نزدیک به ۱۳ سال قدمت دارد و 13 سال است که با نام آن اشنا هستیم اما هنوز هم افراد زیادی در جهان عظیم و وسیع این بازی MMO مشغول ماجراجویی و کشف چیز های جدید هستند و بلیزارد هم مدام با انتشار بسته‌ های الحاقی و آپدیت‌ های جدید، از این بازی پشتیبانی می‌کند؛ گویا هیچ گاه قصد تغییر دادن این عنوان را ندارد و تنها قصد گسترش دادن و بزرگ کردن آن را دارد.  به تازگی این شرکت بسته الحاقی جدید این عنوان  را با نام Battle For Azeroth معرفی کرد و جزئیاتی از آن را منتشر کرده است.

Battle For Azeroth هفتمین بسته الحاقی بازی WoW به شمار می‌رود و طبق اعلام توسعه دهندگان،  تا همین مرحله توسعه نیز این بسته الحاقی را می‌توان به عنوان یکی از بزرگ‌ ترین بسته ‌های الحاقی این عنوان بشمار آورد. در بسته الحاقی Battle For Azeroth شما شاهد دو قاره جدید با نام‌های Kul Tiras و Zandalar و چند جزیره کوچک ‌تر خواهید بود و سطح نهایی شخصیت ها هم به ۱۲۰ ارتقا پیدا خواهد کرد. در این بسته این شانس را خواهید داشت تا به مناطقی سفر کنید که پیش از این، در بازی شاهد آن‌ها نبوده‌اید.

تریلر منتشر شده که حالتی موشن مانند دارد داستان Sylvanas Windrunner را نشان می‌دهد. در تریلر شما خاطرات Sylvanas Windrunner مشاهده خواهید کرد که چطور از یک جنگجو وفادار به یک نابودگر تبدیل می‌شود. Sylvanas Windrunner در خاطرات خود مبارزه‌ای را توضیح می‌دهد که با شخصیت Arthas Menthil رو به رو ‌می‌شود و او Sylvanas Windrunner را فرو کردن شمشیری جادویی به بدنش به یکی از فرماندهان خود تبدیل می‌کند. انتظار داریم تا ویدئو های دیگری نیز در مورد داستان این شخصیت منتشر شود. در ادامه شما می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

شرکت بلیزارد همچنین علاوه بر بسته مذکور، از عنوان World of Warcraft Classic نیز رونمایی کرد که در آن، بازیکنان قادر خواهند بود نسخه اولیه و اصلی این عنوان را بدون آپدیت‌ها و بسته‌هایی که تا به امروز برایش منتشر شده‌ است آن را تجربه کنند. شاید این کار کمی عجیب به نظر برسد، اما طبق گفته بلیزارد، کاربران زیادی خواستار انتشار چنین بازی‌ای بوده‌اند تا بتوانند حس و حال نسخه اولیه بازی را مجددا تجربه کنند. البته هنوز جزییات زیادی در مورد World of Warcraft Classic ارائه نشده و مشخص نیست که این اثر، به چه شکل در دسترس قرار خواهد گرفت.

بسته الحاقی Battle For Azeroth عنوان World of Warcraft در تاریخ 14 آگوست سال جاری میلادی برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. لطفا نظرات خود را در مورد بسته الحاقی جدید عنوان WoW با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,