استودیوی Saber Interactive اعلام کرد که عنوان World War Z برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و همچنین اطلاعات جدیدی از این عنوان را منتشر کرد.

World War Z عنوانی برگرفته از فیلمی با همین نام است، که در سال 2013 به نمایش در آمد. این عنوان تمرکز خاصی بر روی بخش چندنفره دارد. در این عنوان شما و سه بازیکن دیگر با استفاده از سلاح ها و تله های مختلف به مبارزه با انبوهی از مرده های متحرک می‌پردازید.

Matt Karch، مدیر عامل استودیو Saber Interactive، می‌گوید که World War Z ترس و هیجان است. بر اساس سخنان  ایشان این عنوان خاصی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی خواهد بود. Bil Bertini، معاون اجرایی Paramount Pictures، عقیده دارد که استودیوی Saber Interactive تجربه‌ زیادی در این زمینه دارد و در این زمینه مهارت بسیار بالایی دارند. آن ها این عنوان را با داستانی کاملا خاص و تازه‌ای در دنیای غنی و پهناور World War Z خواهند ساخت و بازیکنان حتما عاشق آن خواهند شد.

Matt Karch بتازگی مصاحبه‌ای با مجله رسمی پلی‌استیشن انگلستان داشته است. در شروع این گفتگو ایشان مشخص کرده است که بازی آن‌ها عنوانی در ديد سوم‌ شخص خواهد بود که زاویه دوربین برروی شانه شخصیت تنظیم شده، زامبي در باين عنوان از هميشه هوشمندتر و با رفتار های متفاوت تری ظاهر خواهند شد تا بازیکنان از برخورد با آنها در مکان های مختلف خسته نشود. ماموریت‌ها مختلفی در این عنوان World War Z وجود دارد، محافظت از شخصیت‌ها و دارایی‌های خاص، نجات بازماندگان وهزاران ماموریت های مختلف دیگر. نقشه‌های بازی نیز در زمان عرضه شامل: نیویورک، مسکو، اورشلیم و فرودگاه کره‌ای موجود در فیلم می‌باشد، که پس از انتشار به وسیله بسته های الحاقی نقشه های بیشتری برای آن منتشر خواهد شد.

تصاویر منتشر شده از بازی بیشتر بر روی انبوهی از زامبی ها که بازیکنان باید با آنها دست و پنجه نرم کنند، تمرکز دارد اما در یکی از این تصاویر هواپیمایی وجود دارد که آماده بلند شدن است که ممکن است که این قسمتی از داستان را تشکیل دهد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی از بازی اعلام نشده است اما انتظار می‌رود که این عنوان در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شود. همان طور که پیش‌تر نیز گفته شد، عنوان World War Z برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع :

DAULSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,