I ama bread

آیا از بازی های یکنواخت اکس باکس خود خسته شدید؟ اگر جواب شما مثبت است، تکه ای از این خبر میل کنید! امروز تریلری در لیست دنبال کننده ی های یوتیوب پیدا کردم که وعده ی عنوان I am bread، سبک سندباکس (Sandbox) برای اکس باکس وان را داد تا بار دیگر بتوانیم ماجرای تکه ای نان تست در یک آشپزخانه ی بزرگ را تجربه کنیم. با وینفون همراه باشید.

 عنوان I am bread در محیط خانه رخ می دهد و از جایی شروع می شود که شما کنترل یک تکه نان را در دست می گیرید و باید هرکاری برای تست کردن خود انجام دهید! می توانید از اتو یا حتی خشک کننده های مو برای رسیدن به این هدف استفاده کنید اما همیشه مراقب قدم های خود باشید، برخورد مستقیم با آب یا زمین می تواند موجب تباهی نان شما گردد!

باور کنید یا نه، این بازی شامل بخش داستانی نیز می شود! آقای مرتن تحت نظر روانشناس قرار دارد چراکه شغل و همسر خور را از دست داده. تلاش های او برای شروع دوباره ی زندگی بی نتیجه است اما وجود تکه ای نان دانشمند در هر خانه ای ممکن است همه چیز را تغییر دهد!

آیا این نان واقعی است یا فقط جزو تخیل آقای مرتن است؟ هنوز نمی دانیم اما شک ندارم که با عرضه ی این بازی روی اکس باکس وان تمام حقیقت آشکار می شود.

این بازی تمام قابلیت های زیر را در کنسول پلی استیشن ۴ دارد و ما مشتاقیم که همگی آن ها را در اکس باکس وان تجربه کنیم.

بخش داستانی: خود را برای یک ماجراجویی حسابی آماده کنید. از قفسه های خوشمزه آشپزخانه شروع کرده و راه خود را در خانه پیدا کنید! البته نگران نباشید صاحب خانه توجهی به شما نخواهد کرد. سپس به سالن اصلی رفته و ماجراجویی را خود از حیاط خانه به سوی شهر ادامه دهید!

بخش Cheese Hunt: با گذر زمان هر چیزی خشک می شود. آیا می توانید تمام پنیر ها را پیدا کرده تا از بی مصرف شدن خود جلوگیری کنید؟

بخش Bagel Race: با تکه نان های دیگر مسابقه دهید و با گذراندن Checkpoint ها رکورد سریعترین زمان را بشکنید.

بخش Rampage: تا می توانید خرابی به بار آورید! به عنوان یک باگت عصبانی هرچیزی را که می بینید خراب کنید.

بخش Zero-G: تکه نانی در فضا! خود را برای محیط های بدون جاذبه آماده کنید و در این حین از خطراتی که پیش روی شما قرار می گیرند، جاخالی دهید!

بخش Free-Play: دنیا را با انواع نان ها بگردید. سرگرمی جالب برای مواقعی که بیکار هستید.

بازی I Am Bread چهار روز دیگر یعنی در ۲۰ ژانویه (۱ بهمن) از تنور بیرون می آید! پس زمانی زیادی منتظر نخواهید ماند.

این شبیه ساز زیبا را از دست ندهید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ghhamed
پاسخ دهید دوشنبه 27 دی 1395

هدفشون از ساخت چنین بازی ای چییه؟
معنا و مفهوم استفاده از تکه نان چیه؟
اینا عجیبن ها

mir3za
پاسخ دهید دوشنبه 27 دی 1395

بازی قراره با ویژگی های جدیدی برا اکس باکس بیاد یا عین همون که برا پی سی اومده بود؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,