WWE 2K16

بازی WWE 2K16 از فردا ۱۹ ژوئن برای اعضای گلد اکس باکس به رایگان در دسترس است. مایکروسافت به منظور جشن گرفتن به مناسبت کنفرانس E3 هفته گذشته و رویداد ملقب به WWE Money in the Bank این بازی را به رایگان در اختیار کاربران گلدِ اکس باکس قرار خواهد داد.

اگر شما هم طرفدار این بازی هستید می توانید از این فرصت استفاده کرده و WWE 2K16 را  از فردا به رایگان بازی کنید.

اعضای اکس باکس گلد می توانند از ۱۹ ژوئن که از ساعت ۱۱:۵۹ وقت محلی آغاز می شود، بازی WWE 2K16 را به رایگان و با یک دانلود ساده به مناسبت بازی های رایگان اکس باکس در آخر هر هفته تجربه کنند. اگر خواهان آن هستید که از این تجربه بیشتر استفاده کنید می توانید پس از پایان مهلت استفاده رایگان از بازی ها، با یک پیشنهاد ویژه در طول هفته WWE 2K16 را بازی کنید.

این یک فرصت برای شماست که از بین فهرست بیش از ۱۲۰ سوپر استار و شخصیت برای بازی انتخاب کنید. سوپر استار های حال حاضر مانند Seth Rollins Roman Reigns و Paige در کنار شخصیت های مورد علاقه پیشین مانند The Rock, André the Giant و Ric Flair خواهند بود. شما می توانید از بین ده ها پکیج قابل دانلود دیگر نیز انتخاب کنید.

این بازی برای مدت محدود رایگان خواهد بود، پس اگر عضو گلدِ اکس باکس هستید می توانید این بازی را بدون پرداخت هزینه دانلود کرده و بازی کنید.

منبع :

XBOX WIRE

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,