WWDC-Microsoft

تیم توسعه دهندگان مایکروسافت و زامارین، قصد دارند تا توسعه دهندگان iOS حاضر در کنفرانس WWDC 2016 را به مراسمی به افتخار آن ها دعوت کنند و با غذا و نوشیدنی از آن ها پذیرایی کنند و در مورد سیستم عامل iOS با آنها صحبت کنند. این مراسم، در تاریخ ۱۳ ژوئن و پس از پایان کنفرانس WWDC در هام روز، برگزار می شود. همچنین برای حضار حاضر در این مراسم، یک قرعه کشی با جوایزی به ارزش ۳۰۰ دلار در نظر گرفته شده.

مایکروسافت، چندی پیش زامارین را خرید و به یکی از زیر مجموعه های خود تبدیل کرد. اکنون، مایکروسافت و زامارین در کنار یک دیگر اولین مراسم مشترک خود را برای توسعه دهندگان iOS و به افتخار آن ها برگذار خواهند کرد. این دو شرکت قصد دارند تا در این مراسم توسعه دهندگان iOS را با ویژگی های منحصر به فرد ویندوز آشنا کنند و آن ها را به سمت خود جذب کنند.

به سادگی وارد شوید و تصمیم بگیرید که بین یک اپل واچ و اکس باکس وان کدام یک را برنده شوید! هر ساعت یک نفر برنده خواهد شد. بیایید و دیوار ابری آزمایشی را در عمل ببینید و  ببینید که زامارین تا کنون چه فعالیت هایی داشته. آخرین فعالیت های زمینه رباتیک را ببینید. رباط هایی مانند “Sphero” و “Robugtix” تنها کافیست بر روی صندلی های ماساژ ما راحت بنشینید و لذت ببرید.

این مراسم، جذاب به نظر می رسد و از توسعه دهندگان iOS به نحو احسن پذیرایی می شود و با قرار دادن هدایا به قید قرعه، توسعه دهندگان جذب این مراسم می شوند و با آشنا شدن با ویژگی های منحصر به فرد پلتفرم یونیورسال، جذب آن خواهند شد.

منبع :

MSPOWERUSER

258 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
ایده عکاسی: عکاسی بوکه یکشنبه 29 مرداد 1396
ایده عکاسی: نگاهی به بالا یکشنبه 22 مرداد 1396
دیدگاه کاربران
سهیل
💔 5 پاسخ دهید سه شنبه 18 خرداد 1395

آقا نظرم بی ربطه ولی چندتا سوال درباره ۶۵۰
hey cortana نداره این گوشی؟

و اینکه درباره دوربینش که ینی به پای ۹۲۰ و ۶۴۰ و ۵۵۰ میرسه؟
شارژش بیشتر از گوشیا lcd دووم میاره؟
و کلا به پای میان رده های خوب گالکسی A3 , A5 میرسه چون من برا بابام A5 گرفتم هم من راضیم هم اون 🙂 از گوشیش ولی من خودم نمیتونم با سیستم عاملی غیر ویندوز موبایل کار کنم حالا دنبال یه گوشی جدید ویندوزی هستم چی میگید شما نظرتون چیه؟

    HOIIIIN
    💔 1 پاسخ دهید سه شنبه 18 خرداد 1395

    سمت راست همین صفحه یه باکس آبی رنگه.
    بالای سایت هم دست راست دومین گزینه منو
    بخش پرسش پاسخ

Mr.Taj
💔 3 پاسخ دهید سه شنبه 18 خرداد 1395

همام = همان
بعدش حضار حاضر؟ :دی

behroozbc
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه 18 خرداد 1395

هام روز =همان روز

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,