لحظاتی قبل در جریان کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ از Xamarin Live Player رونمایی شد که سبب کمی ساده تر شدن توسعه ی برنامه های iOS و اندروید بر روی یک کامپیوتر ویندوزی می شود. Xamarin Live Player روند توسعه نرم افزار برای اپلیکیشن های iOS به ویژه با استقرار (Deploy) آن ها بر روی iDevice ها از یک کامپیوتر با ویژوال استودیو برای اشکال زدایی را ساده می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مهم ترین موضوع این است که پیش از این، در حالی که برنامه های iOS می توانست بر روی یک کامپیوتر ویندوزی توسعه یابد، ولی به یک مک برای استقرار آن نیاز بود.

Live Player به شما اجازه مشاهده تغییرات کد خود در برنامه های خود را به صورت زنده و رئال تایم می دهد. در حالی که این موضوع روند توسعه را ساده تر می سازد، ولی شایان ذکر است که هنوز هم برای ارسال یک برنامه به اپ استور به یک مک نیاز است.

مایکروسافت تا این لحظه چند اطلاعیه مرتبط با اپل را در جریان رویداد بیلد در آستین داشته است که می توان به عرضه ویژوال استودیو ۲۰۱۷ برای مک در روز اول کنفرانس اشاره کرد. همچنین لحظاتی قبل مایکروسافت اعلام کرد که آیتونز برای کاربران ویندوز ۱۰ اس به استور ویندوز خواهد آمد که خبر بسیار خوبی است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,