اپلیکیشن های مایکروسافت در ویندوز ۱۰ به آرامی در حال به روز شدن با عناصر زبان جدید طراحی جدید این شرکت، یعنی سیستم طراحی فلوئنت هستند و اکنون نوبت به اپلیکیشن Xbox رسیده است. طراحی فلوئنت به طور کلی شامل تعدادی از افکت های روشنایی و شفافیت (و غیره) است، که حالا در جدیدترین به روز رسانی اپلیکیشن Xbox برای تمام کاربران ظاهر شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حال حاضر، تنها بخشی که ظاهر طراحی فلوئنت را نشان می دهد، منوی همبرگری اپلیکیشن است. وقتی که این منو را باز می کنید، مشاهده می کنید که آن در حال حاضر به عنصر شفافیت “اکریلیک” دانه ای مجهز شده که مایکروسافت در ماه های اخیر به تعدادی از اپلیکیشن های دیگر خود اضافه کرده است. اگر شما از اپلیکیشن Xbox (Beta) برای ویندوز ۱۰ استفاده می کرده اید، این افکت از اواخر ماه ژوئن در دسترس شما قرار داشته است. با این حال، اکنون این تغییر ظاهری برای تمام کاربران نسخه رسمی و عمومی این اپلیکیشن در دسترس قرار گرفته است.

بدون شک این موضوع یک تغییر جزئی است، اما این نشانه خوبی است که نشان می دهد زبان طراحی جدید مایکروسافت در حال حرکت به سوی سایر اپلیکیشن های این شرکت است. اگر می خواهید این ویژگی را بر روی دستگاه خود مشاهده کنید، باید اپلیکیشن Xbox را از استور ویندوز به نسخه ۳۰.۳۱.۱۰۰۱.۰ به روز رسانی کنید. همچنین توجه داشته باشید که این افکت برای نسخه موبایل این اپلیکیشن نیز در نظر گرفته شده و ظاهر برنامه را بسیار جذاب تر کرده است.

نظر شما در مورد این به روز رسانی جدید چیست؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 57 - 153 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWS CENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,