_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اپ Xbox هم اکنون به شما این اجازه را می‌دهد تا ویدیوها را مستقیم دانلود یا به‌اشتراک بگذارید حال مستقیم می‌توانید کلپ‌های خود را به اشتراک بگذارید یا دانلود کنید.

بر کسی پنهان نیست که اشتراک گذاری در ایکس باکس وان آن طور که باید آسان نیست؛ ابتدا باید ویدیوی خود را ضبط کنید، سپس آن را در Upload Studio ویرایش کرده و در نهایت آن را در Xbox Live به اشتراک بگذارید. این روند برای بسیاری ار کاربران زیاد خوشایند نیست اما خوشبختانه مایکروسافت راه‌حل آن را پیدا کرده است. حال دارندگان دستگاه‌های اندروید و iOS مستقیما می‌توانند کلیپ‌های خود را دانلود کنند یا به اشتراک بگذارند. با وینفون همراه باشید.

وب‌سایت‌هایی وجود دارند که به شما این امکان را می‌دهد که فیلم‌های ذخیره خود روی رایانه شخصی‌تان دانلود کنید، اما این روند هنوز کاربر پسند نیست. مایکروسافت در حال کار بر روی یک روش برای بهبود این مشکل بوده‌ است و به نظر می‌رسد که این تلاش‌ها در نهایت منجر به ثمره نتایج شده‌اند.

چند روز پیش مدیر برنامه‌نویسی ایکس باکس لایو، لری هریب (Larry Hryb) اعلام کرد که اپ ایکس باکس (Xbox App) برای دستگاه‌های همراه به روزرسانی شده است. حالا می‌توانید به طور مستقیم ویدیوهای خود را در پلتفرم‌های رسانه اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید و حتی آن‌ها را دانلود کنید. او در این بار گفت:

به لطف بازخورد طرفداران ایکس باکس، شما می‌توانید بازی خود را مستقیما در پلتفرم‌های اجتماعی مورد علاقه خود از طریق اپ ایکس باکس برای [دو سیستم عامل] iOS و اندروید به اشتراک بگذارید. حتی می‌توانید ویدیوهای ضبط شده خود را مستقیما در گوشی خود ذخیره و با استفاده از ویژگی‌های برنامه Camera Roll، آن را شخصی سازی کنید.

توانایی دانلود کلیپ‌های بازی در گوشی مخصوصا زمانی که به گزینه‌های ویرایش مربوط می‌شود، تنوع بیشتری به گیمرها می‌دهد. به عنوان مثال، تعداد بیشماری از برنامه‌های کاربردی دستکاری ویدیوی در iOS وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا عناوین، افِکت‌ها و سایر ویژگی‌های پیشرفته را اضافه و اعمال کنید. یکی از این برنامه‌ها، iMovie نام دارد که برای سیستم عامل iOS و پلتفرم‌های مرتبط با آن در دسترس است. این برنامه غلی رغم اینکه در طی سال‌های اخیر هیچ به روزرسانی بزرگی دریافت نکرده است اما محبوبیت و برتری آن در مقایسه با Upload Studio روی ایکس باکس وان بسیار بیشتر است.

اگر یکی از دستگاه‌های مبنی بر سیستم عامل اندروید یا iOS را در اختیار دارید، هم اکنون می‌توانید این به روزرسانی را برروی گوشی‌ها یا دستگاه‌های هوشمند خود دریافت کنید. ممکن است مجبور باشید که به صورت دستی به روزرسان را دریافت کنید چونکه ممکن است به روزرسانی خودکار کمی طول بکشد.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,