اگر فکر تقویت آرشیو بازی های اکس باکس خود را در سر دارید گوشی به زنگ باشید، چرا که مایکروسافت مشغول آماده سازی یک حراج بسیار بزرگ برای بازی های اکس باکس ۳۶۰ با قابلیت Backward Comatible است.

اگر دوست دارید تا عناوین اکس باکس ۳۶۰ را بر روی اکس باکس وان خود تجربه کنید، و یا اینکه در پی جمع آوری آرشیوی قدرتمند از بازی های اکس باکس ۳۶۰ هستید، آماده باشید، چرا که مایکروسافت در نظر دارد تا از تاریخ ۱۶ می یعنی ۲۶ اردیبهشت ماه صدها عنوان بازی اکس باکس ۳۶۰ را که امکان اجرا بر روی کنسول نسل بعدی دارند فراهم کرده است.

در فروش ویژه ای که این شرکت تدارک دیده بیش از ۲۷۵ عنوان با تخفیف تا ۷۵ درصد فراهم شده است. در همین زمینه مسئول بخش برنامه ریزی اکس باکس در توییتی اعلام کرده:

فروش ویژه عناوین Backward Comoatible از ۱۶ ماه می آغاز خواهد شد و تا ۷۵ درصد تخفیف را برای بیش از ۲۷۵ عنوان شامل می شود. مهم ترین این عناوین عبارتند از Call of Duty Black Ops II، Redd Dead Redemption، Skate 3 و GTA IV

Larry Hryb

لیست کامل این بازی ها هنوز منتشر نشده است، اما همان طور که در توییت بالا مشاهده می کنید برخی از عناوین مطرح شده بسیار پرطرفدار و خاطره انگیز هستند.

پس سه روز دیگر را به کرتانا اطلاع دهید تا یادآوری کند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
salehbagheri
پاسخ دهید شنبه 23 اردیبهشت 1396

سلام
فیلم get out رو حتما ببینین
جدای از اینکه فیلم جذابیه احتمالا مایکروسافتم اسپانسرشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,