Windows-10-Xbox-One-Streaming-App

اپلیکیشن Xbox Beta در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل با دو ویژگی جدید به روز رسانی شد. Club و Looking for Group قابلیت هایی است که برای گیمر ها هم اکنون در دسترس است. این دو ویژگی با هدف تعامل بهتر گیمر های اکس باکس لایو افزوده شده است. با وینفون همراه باشید.

دو ویژگی جذاب به اپلیکیشن Xbox Beta اضافه شده که توجه گیمر های بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. این دو قابلیت به گیمر ها کمک می کند که به گروه ها بپیوندند و یا درباره ی موضوعی خاص به گفتگو و تبادل بپردازند. در ادامه درباره ی این دو ویژگی بیشتر می خوانید.

دانلود با کیفیت۷۲۰P   |    دانلود با کیفیت ۳۶۰P

Club

گیمر ها می تواند با ساختن و مدیریت Club ها به گفتگو و تبادل نظر بپردازند. همچنین  این قابلیت همانند یک جامعه کوچک خواهد بود که می توان درباره یک موضوع و یا بازی مورد علاقه اعضای Club گفتگو کرد. این تمام قابلیت های club نیست چرا که گیمر ها می توانند با هم بازی کنند، جشنی ترتیب دهند و محتوا را به اشتراک بگذارند که از طریق اپلیکیشن Xbox beta  در ویندوز ۱۰، ویندوز ۱۰ موبایل و اندروید در دسترس است. برای مثال Club هایی وجود خواهد داشت تا گیمر ها که علاقه به دریفت کردن در بازی Forza هستند و یا در بازی Mincraft می خواهند سفینه ی مشابه Starwars را بسازند گرد هم آیند. همچنین می تواند جامعه ای ایجاد کرد تا دوستان نزدیک خود را همیشه در دسترس داشته باشید تا راحت تر با آنها در ارتباط باشید.

Looking for Group

Looking for Group (LFG) ویژگی دیگری است که به اپلیکیشن Xbox Beta اضافه شده است. این قابلیت به گیمر اجازه می دهد تا یک آگهی  برای عضویت گروهی منتشر کنند تا گروهی که مناسب گیمر است برای عضو شدن پیدا شود.  پیش تر گیمر ها می توانستند به گروه هایی با مهارت یکسان بپیوندند اما فاکتور های دیگری مانند مدت زمان بازی کردن،سبک بازی و… وجود داشت که با گیمر های دیگر هماهنگ نبود. به همین دلیل گیمر ها مجبور به ترک گروه می شدند. برای حل این مشکل قابلیت Looking for Group افزوده شده تا گیمر ها با خیال راحت به گروه ها مناسب حالشان بپیوندند.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید شنبه 26 شهریور 1395

لومیا ۱۰۲۰ رنگ زرد ۴جی
تر تمیزه
فروشی
کسی خواست ریپلای کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,