Xbox One s

شاید تابحال شنیده باشید که اجرای بازی‌های ۴k در کنسول‌ها فقط از پس پروژه‌ای که مایکروسافت با نام اسکورپیو معرفی شده بر آید. اما به نظر می‌رسد که کنسول اکس باکس وان اس هم به نحوی بازی‌ها را بصورت ۴k نیز اجرا می‌کند. با وینفون همراه باشید.

در بارهٔ این موضوع، کاربری در توییتر از مایک یابارا درباره‌ی اینکه کنسول اکس باکس وان اس هم بازی‌ها را همانند ویدیو‌ها بصورت ۴k اجرا خواهند کرد پرسیده که آقای یابارا تنها به پاسخ بله بسنده کرده است.

آیا شما Upscale کردن بازی‌های را به رزولوشن ۴k تایید می‌کنید. به نظر می‌رسد مشخصات این محصول چنین چیزی را نشان نمی‌دهد.

بله.

نمایشگر‌های حال حاضر قابلیت upscale کردن را به رزولوشن ۴k را دارند. بر طبق این توییت می‌توان گفت که این کنسول توانایی upscale کردن را خواهد داشت و شاید برای کسانی این موضوع جالب باشد که نمایشگر آن‌ها نیازی به این کار ندارد و کنسول اکس باکس وان اس این کار را انجام خواهد داد. برای اینکه از این عمل بهره‌مند باشید باید یک نمایشگر ۴k داشته باشید تا از مزیت‌هایی که مشخص نشده‌اند بهره‌مند شوید.

تنها کنسولی که تا به حال به اجرای واقعی بازی‌ها به صورت ۴k معرفی شده پروژه‌ی اسکورپیو از شرکت مایکروسافت است. تا به حال اطلاعات کاملی در بارهٔ این محصول داده نشده است و باید تا ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی منتظر ماند. همچنین کنسول اکس باکس وان اس هم در پاییز سال جاری به دست خریداران خواهد رسید و از اینکه این کنسول توانایی Upscale کردن را دارد یا خیر آگاه خواهیم شد.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمدم
پاسخ دهید شنبه 11 تیر 1395

۴K😱
ببینم کسی تا حالا ایکس باکس رو به تلویزیونهای قدیمی(کاتدی)۱۴اینچی وصل کرده؟(البته با استفاده از کابل مبدل)میخوام یکم در مورد کیفیت تصویرش اطلاع پیدا کنم
اگه مقدار هست اینجا چندتا برام اپلود کنید
تصور و خیال اینکه در اینده با قابلیت ۴کی که اکس باکس داره و روی تلویزیون ۱۴اینچ به نمایش میزاره خیلی جالب باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,