_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

صحبت های فیل اسپنسر در رابطه با E3, 2018

رییس بخش ایکس باکس مایکروسافت، فیل اسپنسر، در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده است در رابطه با “تغییرات مثبتی” که این کمپانی برای E3 امسال در نظر دارد صحبت کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.رییس بخش ایکس باکس مایکروسافت، فیل اسپنسر، در مصاحبه ای که با Digital Trends داشت بیان داشت که امسال E3, 2018 شاهد “تغییرات مثبتی” خواهد بود. هر چند که حرفی در رابطه با این که این تغییرات چه خواهد بود گفته نشد اما انتظار می رود که مایکروسافت تمام تلاش خود را بکند تا از مشکلاتی که در E3, 2017 با آن ها روبرو شد جلوگیری کند. E3, 2018 از تاریخ 12 تا 14 ژوئن 2018 در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

صحبت های وی در مصاحبه و اشاره ای که به تغییرات احتمالی در E3, 2018 داشته بود به شرح زیر بوده است:

هنوز خیلی در این رابطه با همکارانم صحبت نکرده ایم، اما فکر می کنم شاهد تغییراتی مثبتی در E3 امسال باشیم. چالش جالب و سرگرم کننده برای ما خواهد بود و قطعا تغییرات خوبی ایجاد خواهد شد.

اظهار نظری که در عین حال که تا حدی مبهم است اما می تواند بسیاری از طرفداران ایکس باکس در سراسر جهان را هیجان زده کند. شایعات زیادی در این رابطه تا به امروز مطرح شده است، از جمله احتمال معرفی Halo 6 در این مراسم. شایعاتی دیگری مثل سری جدید بازی های Gears of War و احتمال معرفی Fable 4 در این مراسم نیز شنیده می شود.

اما تغییری که به عقیده بسیاری معقول و لازم می باشد و انتظار دارند مایکروسافت در E3 امسال آن را رعایت کند معرفی بازی های بیشتری برای ایکس باکس وان (Xbox One)، معرفی بازی های بیشتری برای Windows 10، و افزایش تعداد بازی های Xbox Play Anywhere است. به منظور اینکه مایکروسافت بتواند تغییرات مثبتی را در کنفرانس امسال ایجاد کند باید تعداد بازی های بیشتری برای ایکس باکس وان، که کیفیت بالا داشته و مردم از آن استقبال کنند را، در کنفرانس امسال معرفی کند. انتظار این است که مایکروسافت در کنفرانس E3 امسال خود دنیا را شگفت زده کند و اتفاقات بزرگی پیش روی طرفداران باشد. در حال حاضر باید صبر کنیم و ببینیم تغییرات مثبتی که از آن صحبت شده است چه می تواند باشد.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

ONMSFT

94 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,