xbox one games

فیل اسپنسر در آخرین اظهارات خود تاکید کرده که ۲۰۱۷ سال خوبی خواهد بود و بازی های انحصاری بیشتری نسبت به سال ۲۰۱۶ به نمایش گذاشته خواهد شد. با وینفون همراه باشید.

فیل اسپنسر دیروز در جواب سوالی که یکی از کاربران در توییتر کرده بود گفت که او حس خوبی نسبت به سال جدید دارد و بازی های انحصاری  بیشتری عرضه می شود که یک بازی IP دیگر منتشر خواهد شد.

Halo Wars 2 محصول مایکروسافت و شرکت ۳۴۳ Industeris در هفته های آینده پس از محبوبیت بهترین بازی استراتژیک سال ۲۰۰۹ به دست کاربران خواهد رسید. اگر چه این بازی تا ۲۱ فوریه عرضه جهانی نمی شود اما کاربران Ultimate Edition می توانند دسترسی زودتری به این بازی در تاریخ ۱۷ فوریه داشته باشند.

sea-of-thieves

آقای اسپنسر در ادامه گفته های خود متذکر شد که بازی Sea of Thieves متحول کننده است. این بازی که ساخته استودیو Rare است و از قابلیت Xbox Play Anywhere نیز پشتیبانی می کند در طول یک سال گذشته کالاهای مربوط به این بازی نیز برای خرید در دسترس قرار گرفته است و این در حالی است که هنوز حتی این بازی برای کاربران در دسترس نیست و منتشر نشده است. مایکروسافت نیز پس از اولین نمایش گیم پلی این بازی در کنفرانس E3 2016 با اطمینان از تجربه خود در این نوع بازی گفته است. طرفداران Sea of Thieves نیز می توانند در برنامه اینسایدر انحصاری این بازی شرکت کنند تا از روند توسعه این بازی اطلاع داشته باشند.

اما این بازی ها به اینجا ختم نمی شوند. Gigantic، Crackdown 3، State of Decay 2 بازی هایی هستن که هنوز در صف انتظار برای عرضه به اکس باکس لایو هستند. همچنین طبق گفته ها Phantom Dust نیز احتمالا یکی از بازی هایی خواهد بود که به زودی اطلاعات بیشتری از آن دریافت خواهیم کرد.

هنوز مدت زمان زیادی از سال ۲۰۱۷ نگذشته است و باید چند ماهی هم صبر کنیم تا از بازی هایی که قول آنها داده شده خبری بیاید. به طور حتم کنفرانس E3 2017 پر شور تر از کنفرانسهای سال های گذشته خواهد بود چرا که تنها بازی ها به نمایش گذاشته نخواهند شد و کنسول جدید مایکروسافت نیز معرفی خواده شد.

منبع :

ONMSFT

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
mohammad
پاسخ دهید چهارشنبه 20 بهمن 1395

امیدواریم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,