_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تخفیفات مایکروسافت همچنان ادامه دارد فقط هشت روز فرصت دارید

دیگر چیزی از سال 2017 نمانده، کریسمس گذشت اما همچنان مایکروسافت تخفیف‌های بسیاری را به دوست‌داران و طرفداران محصولات خود پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد خرید دارید، عجله کنید، فقط تا هفت ژانویه 2018 فرصت دارید.

تخفیف‌های بزرگ مایکروسافت مانند باندل ایکس باکس وان اس و بتلفیلد1، همچنان ادامه دارد. اما شاید بهتر باشد سری بزنیم به تخفیف‌هایی که قابلیت خرید را در هر کشوری دارند. اکثر تخفیف‌ها تا تاریخ 27 نوامبر ادامه داشت ولی تخفیف‌هایی که ما بتوانیم در ایران هم استفاده کنیم هنوز ادامه دارند.

540 عنوان از بازی‌های ایکس باکس وان تا 65 درصد تخفیف خورده‌اند و این تخفیف فقط تا هشت روز آینده ادامه دارد. البته اکثر این تخفیف‌ها برای دارندگان اشتراک گُلد می‌باشد که البته اشتراک یک ماهه‌‌ی گُلد نیز تا هشت روز آینده فقط یک دلار است.

عنوان‌هایی نظیر call of duty WWII، استاروارز بتل فرانت2، دستینی2 و اساسینز کرید اوریجین، از جدیدترین عناوینی هستند که تا حدود 40 درصد تخفیف خورده‌اند.

اما عناوینی مانند کاپ‌هد، فورتزا موتوراسپرت 7 و middle earth shadow of war حتی نیاز به اشتراک گُلد نداشته و هرکدام حداقل سه و حداکثر بیست دلار تخفیف خورده‌اند.

در ادامه می‌توانید لیستی از برخی بازی‌ها و قیمت آن‌ها ببینید:

Call of Duty WWII: $60 – $50
Star Wars battlefront 2: $60 – $36
Destiny 2: $60 – $39
Wolfenstein 2: $60 – $36
Forza motorsport 7: $60 – $39
Fifa 18: $60 – $25
Assassin’s creed Origins: $60 – $40.19

برای خرید و دیدن نخفیف‌های کامل به این صفحه مراجعه کنید.

منبع : وینفون
105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,