xbox controller1

یکی از مواردی که در کنفرانس مایکروسافت با نگاه ویژه مخاطبان روبه رو شد و حتی در رده ی دوم محبوب ترین عناوین این کنفرانس قرار گرفت، طراحی کنترلر و طراحی سفارشی آن توسط کاربران بود، اتفاقی که محبوبیت آن را با سر زدن به سایت مایکروسافت می توان به راحتی متوجه شد. داشتن کنترلری بر اساس سلیقه شخصی، واقعا جذاب است و کاربران برای داشتن آن لحظه شماری می کنند.

مایکروسافت از پروژه ی جدید خود که Xbox Design Lab نام دارد، در نمایشگاه E3 رونمایی کرد. در این پروژه کاربر با مراجعه به وب سایت مایکروسافت می تواند رنگ هر قطعه از دسته ی اکس باکس خود را بر اساس سلیقه ی خود انتخاب کند، همچنین مایکروسافت حدود هشت میلیون رنگ برای تمامی سلیقه ها در نظر گرفته است. علاوه بر چیدن رنگ، کاربر می‌تواند Gamertag خود را بر روی جلوی دسته حکاکی کند.

Screen-Shot-2016-06-13-at-12_08_23-PM-640x457

در حالی که سایت مایکروسافت، سفارشات کاربران را می پذیرد و موارد سفارش شده بالایی را ثبت کرده است، اما به نظر می رسد این تحویل سریع فقط در امریکا صورت می گیرد و هنوز دیگر مناطق جهان آماده حضور در پروژه طراحی اکس باکس و ثبت سفارش نیستند. از جمله ی مناطق مهم اروپاست، به نظر می رسد این منطقه قادر به طراحی و تحویل کنترلر ها تا سپتامبر ۲۰۱۷ نباشد و این موجی از نگرانی را در بین گیمرهای دیگر مناطق جهان نیز به راه انداخته است، چون وب سایت مایکروسافت بریتانیا اعلام کرده است که پروژه طراحی اکس باکس در سال ۲۰۱۷ به این منطقه می آید و آن ها تا سپتامبر ۲۰۱۷ قادر به تحویل کنترلر نخواهند بود، یعنی یک سال بعد از تحویل در منطقه امریکا و حتی بعد از نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷! حتی این کنترلر در اروپا قیمت گذاری نشده است.

Ed01

حال اجرای این برنامه و طراحی در دیگر مناطق جهان در هاله ای از ابهام قرار گرفته است، اینکه آیا برنامه ی مایکروسافت جهانی بوده یا فقط از ابتدا آمریکا مدنظر ردموندی ها بوده است.  حال باید منتظر خبر رسمی Xbox Design Lab بود تا اطلاعات بیشتری در اختیار گیمر ها قرار دهند.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,