همراه با عرضه اکس باکس وان، مایکروسافت بخش جدیدی را نیز برای مشتاقان خرید این کنسول راه اندازی کرد. این بخش، Xbox Design Lab است. در این بخش علاقه مندان به داشتن کنترلر های اکس باکس می توانند با در اختیار داشتن رنگ ها و مواد مختلف، به صورت آنلاین کنترلر مورد علاقه خود را بسازند و به سلیقه خود زیبا کنند و آن را سفارش دهند تا مایکروسافت آن را برایشان تولید کند.

اکنون مایکروسافت برای افزایش جذابیت این بخش چهار رنگ جدید را به رنگ های در دسترس اضافه کرده است و امکان استفاده از دسته های لاستیکی جهت سهولت در دست نگه داری کنترلر را فراهم کرده است. در ویدیوی زیر، شاهد چند کنترلر که توسط این بخش ساخته شده اند هستیم و قابلیت های جدید را نیز مشاهده می کنیم.

این امکان که تنها توسط مایکروسافت فراهم شده است می تواند بسیار جالب توجه و سرگرم کننده باشد. به این طریق هر شخصی می تواند با سلیقه خود کنترلری را طراحی کند و در کلکسیون خود نگهداری کند و یا استفاده کند.

نظر شما در مورد این امکان مایکروسافت چیست؟

منبع : وینفون
270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mohammad
پاسخ دهید یکشنبه 18 تیر 1396

حیف نمیتونیم سفارش بدیم برامون بیارن
ولی برای بیکاری خیلی خوبه

Iman Balaa
پاسخ دهید یکشنبه 18 تیر 1396

اگه امکانش هست ، لینکشم بزارین که طراحی انجام بدم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,