یک ماه پیش شرکت مایکروسافت اطلاعاتی در مورد نمایشگاه مذکور اعلام کرد و گفته است که اطلاعات بیشتری در ماه آپریل در این باره ارائه خواهد داد.

کمتر از دو ماه به نمایشگاه E3 2018 باقی مانده است و از برنامه های بزرگترین نمایش شرکت مایکرسافت بیشتر خواهیم دانست.

مایکروسافت در این کنفرانس به نگاهی عمیق به عنوان های قیلی خود و معرفی عنوان های جدید و اعلام نشده خود می‌پردازد. اتفاقات جالب و هیجان انگیز بیشتری وجود خواهد داشت اما برای کسانی که علاقه به تماشای این کنفرانس هستند می‌توانند آن را در تاریخ 10 جوئن از طریق برنامه Mixer به شش زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و پرتغالی تماشا کنند.

قسمت جدید برنامه Inside Xbox  نیز در نمایشگاه E3 پخش خواهد شد. برای این قست از این برنامه رونمایی ازعنوان های انحصاری،‌‌ مصاحبه ها و اطلاعات مختلف دیگری در نظر گرفته شده است. علاقمندان می‌توانند لایواستریم این برنامه را در روز دوشنبه 11 ژوئن در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی تماشا کنند.

احتمالا جالب ترین خبر برای کسانی که علاقه دارند تا امسال به این نمایشگاه برسند رویداد Xbox Fan Fest هست. در این رویداد که از روز 18 آپریل در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز شده است ۴۰۰ بازی‌باز خوش شانس می‌توانند برنده بلیط های ویژه‌ای شوند که از آنها می‌توان به دسترسی زود هنگام و مشاهده زنده کنفرانس های خبری شرکت مایروسافت، دسترسی زود هنگام به عنوان های بزرگ و تازه ایکس باکس وان وهمچنین ملاقات با برخی از رهبران و توسعه دهندگان برتر ایکس باکس وان اشره کرد.

کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018 در روز 10 ژوئن از ساعت 1 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,