_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

واکنش Phil Spencer به همکاری مایکروسافت و سونی

تقریبا یکی دو روز است که خبر بسیار غافلگیر کننده‌ای به طور کاملا ناگهانی و بی خبر از همه جا پخش شد که اعلام می‌کرد دو شرکتی که رقیب دیرینه هم بودند، یعنی سونی و مایکروسافت در حال انجام یکسری همکاری‌ها با یکدیگر در زمینه سرویس‌های ابری و هوش مصنوعی هستند. اکنون مدیر عامل برند ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت یعنی فیل اسپنسر (Phil Spencer) به این موضوع واکنش نشان داده که جزئیات آن را در ادامه این مطلب در اختیار شما قرار خواهم داد. با وینفون همراه باشید.

همکاری این دو شرکت ارتباط آنچنان زیادی به تولید و توسعه بازی‌های رایانه‌ای مشترک با مشارکت هر دوی آن‌ها ندارد (بنابراین بهتر است دست از رویا پردازی برای تجربه نسخه جدید Gears of War روی پلی‌استیشن ۴ یا تجربه انجام Horizon: Zero Dawn روی ایکس‌باکس وان بکشید) چرا که این همکاری بیشتر در جهت انجام مشارکت در زمینه تکنولوژی‌های ابری و بهبود وضعیت زیر ساخت‌های آن صورت پذیرفته. اما این که چه کسی شدیدا روی این همکاری متمرکز شده کیست؟ فیل اسپنسر مدیر برند ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت و همینطور جانشین رئیس چشم‌انداز گیمینگ شرکت مایکروسافت، است که شدیدا به این همکاری علاقه نشان داده.

شما می‌توانید در انتهای این متن توییت وی که از حساب رسمی او در شبکه اجتماعی توییتر به انتشار رسیده را مشاهده کنید که در آن به این موضوع واکنش نشان داده و درمورد این موضوع صحبت می‌کند که این دو شرکت به دنبال اهداف مشترک در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی هستند که به انجام برسانند. آیا هیچوقت چنین وقتی را تصور می‌کردید که مدیر عامل اجرایی شرکت ایکس‌باکس مستقیما شرکت سونی و حساب آن را در توییت خود تگ کند؟ قطعا زمان تغییر و تحولات بزرگ فرا رسیده است.

با این حال جای هیچ شکی نیست که فیل اسپنسر از انجام این همکاری به شدت خوشحال و راضی است. در همین مدت کوتاهی که وی به ریاست چشم انداز گیمینگ شرکت مایکروسافت درآمده است، نام تجاری شرکت مایکروسافت و برند ایکس‌باکس آن‌ها را در بخش‌های بسیار زیادی گسترش داده است تا از حالت تک بعدی در کنسول‌ها خارج شود و تمرکز خود را روی سایر مسائل در زمینه گیمینگ هم قرار دهد. یکی از همین کارها نیز آوردن بازی‌ها و آی‌پی‌های انحصاری ایکس‌باکس به پلتفرم رایانه‌های شخصی و ویندوز ۱۰ بوده است. در ادامه می‌توانید متن توییت فیل اسپنسر در همین زمینه را مشاهده بفرمایید.

برای موقعیت‌ها و فرصت‌هایی که در همکاری با سونی برای ما پیش آمده تا خواسته‌های گیمینگ خود را بیش از پیش با جدیت بیشتر دنبال کنیم، هیجان زده هستیم تا تجربه لذت واقعی را به تمام بازیکنان در سراسر دنیا هدیه کنیم.

منبع :

GAMINGBOLT

936 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,