مایکروسافت به تازگی در سایه‌ها از یک برنامه جدید برای طرفداران اکس باکس پرده برداری کرده است: Xbox Events.

این برنامه که هم اکنون در استور اپل، گوگل پلی و استور مایکروسافت در دسترس است، به هواداران اکس باکس که در رویدادهای اکس باکسی شرکت می‌کنند، کمک می‌کند. چه رویداد XO19 مایکروسافت امسال در لندن باشد چه رویدادهایی مانند Gamescom یا EGX، این برنامه جدید به طرفداران اکس باکس محتوای اختصاصی در طول نمایش‌ها می‌دهد.

طرفداران اکس باکس در طی رویدادهایی مانند E3 ، gamescom و X0 به محتوای منحصر به فرد دسترسی پیدا می‌کنند. از جمله ویژگی‌های این برنامه می‌توان به استریم مستقیم، جدیدترین فیلم‌های بازی‌ها، ایجاد یک برنامه اختصاصی از جلسات برای حضور در جلسه و دریافت اخطار مربوط به اخبار اکس باکس اشاره کرد.

با توجه به Inside Xbox ،XO19 و با توجه به رویدادهای دیگری که دارای مزایای اکس باکسی هستند، این برنامه جدید تحت عنوان Xbox Events باید به هواداران کمک کند تا آخرین و بهترین اخبار را دریافت کنند.

برنامه فقط در دستگاه‌های شما حدود 60mb فضا را اشغال می‌کند و با امکان ایجاد برنامه‌های سفارشی، که قطعا برای طرفداران بزرگ اکس باکس کاربردی خواهد بود.

شما می‌توانید این اپلیکیشن را برای موبایل خود از طریق لینک‌های زیر صفحه دریافت کنید.

دانلود
اطلاعات
  • رویدادهای اکس باکس
  • اطلاعات نمایش‌های اکس باکسی
  • مزایای اضافی همراه داشتن اپلیکیشن
  • مخصوص طرفداران اکس باکس
منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,