cxuywwlxeae9vwt

اکس باکس ۱۵ ساله شد تا خاطرات ۱۵ نوامبر ۲۰۰۱ آمریکای شمالی و معرفی اولین نسخه ی اکس باکس در کنار بازی Halo و Forza Motorsport زنده شود. مایکروسافت این روز را جشن گرفته است و آمارهای جالبی از این ۱۵ سال ارائه کرده است. با وینفون همراه باشید.

اکس باکس سال های خوبی را پشت سر گذاشته است و اکنون به دورانی رسیده که می تواند یکه تاز دوباره ی کنسول ها شود و گیمرها چشم انتظار اسکورپیو هستند، اما در این ۱۵ سال چه اتفاقاتی رخ داده است؟

در این مدت ۲۲۲,۴۶۸,۴۲۳ بازیکن با اکس باکس خاطره ساخته اند و به میزان صد میلیارد ساعت (دقیق ۱۰۰,۵۳۹,۳۹۰,۶۷۰) در کنار کنسول خود بوده اند و ۲۹ میلیارد ساعت را با گیمرهای دیگری در سراسر جهان وقت گذارندند.

گیمرهای اکس باکس قفل های  ۳۲ میلیارد دستاورد را شکستند و امتیازات ۵۷۲,۶۰۵,۵۵۴,۵۸۷ را جمع آوری کردند. بیشترین امتیاز به دست آمده ۱,۴۱۶,۴۶۵ بوده است و تا امروز حدود ۴ میلیارد اکانت اکس باکس لایو ساخته شده است.

آمار بالا اعداد فوق العاده ایست که با افزایش محبوبیت و قدرت اکس باکس و افزایش تمایل مردم به بازی ها می تواند بیشتر از پیش شود.

forza-15yearsofxbox

تیم اکس باکس به مناسبت این روز، برخی رویدادها و امکانات را به کاربران خود هدیه داده است که در این میان اتومبیل Ford F-150 Raptor  با طراحی سالگرد ۱۵ اکس باکس یکی از مهم ترین آن هاست. همچنین دو رویداد رقابتی در بازی های فورزا موتوراسپرت ۶ و فورزا هوریزون نیز باز شده است که می توانید با عنوان مربوطه در آن حضور پیدا کنید.  کاربران هیلو نیز از هدیه های این روز بی نصیب نمانده اند و ۱۵th Anniversary REQ Pack در اختیارشان قرار گرفته است.

منبع :

XBOX

  • چهارشنبه 25 آبان 1395 07:30
  • بدون نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,