مدتی پیش شرکت مایکروسافت بازی‌های رایگانی را که اعضای سرویس Xbox Live Gold در ماه می سال ۲۰۱۹ میلادی دریافت خواهند کرد را اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و آگاهی از بازی‌های رایگان ماه می برای کاربران گلد سرویس ایکس‌باکس لایو در ادامه نیز همچنان با وینفون همراه باشید.

کاربران از تاریخ اول می فرصت به دست آوردن عنوان ‌Marooners برای پلتفرم ایکس‌باکس وان را در اختیار دارند که تا ۳۱ این ماه این فرصت همچنان برایشان فراهم خواهد بود.  همینطور عنوان The Golf Club 2019 Featuring PGA Tour نیز از تاریخ ۱۶ می تا ۱۵ ژوئن برای تهیه در اختیار کاربران قرار خواهد داشت.

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس ۳۶۰ در ماه می که از طریق سرویس پشتیبانی از نسل قبل یا همان Backward Compatibility روی ایکس‌باکس وان نیز قابل انجام دادن هستند، شامل عناوین Earth Defense Force: Insect Armageddon و همینطور Comic Jumper خواهند شد که به ترتیب از تاریخ اول می تا ۱۵ می و همینطور ۱۶ می تا ۳۱ می در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت تا اقدام به تهیه آن‌ها کنند. شاید بتوان درمورد بازی‌های رایگان این ماه کنسول‌های مایکروسافت این طور اظهار نظر کرد که واقعا عنوان چشمگیر و جذابی در بین هیچ یک از بازی‌های رایگان ایکس‌باکس وان و همینطور ۳۶۰ دیده نمی‌شود و هیچ یک از آن‌ها چنان بازی‌های برجسته‌ای نیستند که مشتاق تهیه و انجام آن‌ها باشیم. قطعا شما هم مانند من شدیدا منتظر هستید که مایکروسافت هر چه زودتر بازی‌های جایگزین آن‌ها را معرفی و اعلام کند.

واقعا می‌توان این طور گفت که ماه آوریل برای کاربران ایکس‌باکس لایو گلد ماه خوب و پرباری بود و آن‌ها را به هیچ وجه از عناوین خوب خود بی نصیب نگذاشت. ماه گذشته شاهد عرضه بازی‌هایی از جمله Star Wars Battle Front II Classic بودیم که بازی‌های Tom Clancy`s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 و همینطور Outcast: Second Contact به همراه The Technomancer را نیز باید به آن‌ها اضافه کرد که اگر بازی‌های جذاب‌تر و بهتری از بازی‌های رایگان این ماه نباشند، اما حداقل تعداد بیشتری دارند و زمان بیشتری می‌توانند ما را سرگرم کنند. البته اگر زود اقدام کنید، هنوز هم فرصت تجربه برخی از این بازی‌ها را در اختیار خواهید داشت.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,