کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 بیشتر بر معرفی اکس باکس وان اکس و برخی عناوین در دست ساخت تمرکز داشت، این مسئله باعث شد تا برخی کاربران هیجان این کنفرانس را کافی قلمداد نکنند.

یکی از بحث های داغ این روزهای جامعه گیمرها میزان موفقیت کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 امسال بود. کنفرانس امسال این شرکت بیشتر به معرفی اکس باکس وان اکس و برخی بازی های ساخت استودیوهای شخص ثالث تمرکز داشت.

برخی این کنفرانس را هیجان انگیز می‌دانند و برخی هیجان آن را به حد کافی نمی‌دانند. در این میان رییس بخش بازاریابی اکس باکس شرکت مایکروسافت Aaron Greenberg صحبت های قابل تامل و مهمی را عنوان کرده است. گرین برگ عنوان داشته که حجم بالایی از بازی های در دست توسعه برای پلتفرم اکس باکس موجود است که ما تصمیم گرفتیم در کنفرانس E3 صحبتی از آنها به میان آورده نشود.

این عضو ارشد تیم اکس باکس عنوان کرده که دلیل عدم اطلاع رسانی در مورد این بازی ها در کنفرانس امسال، قرار داشتن این بازی های در مراحل مقدماتی توسعه و جلوگیری از بروز ریسک شکست احتمالی پیش از عرضه است.

گرین برگ در مصاحبه با سایت GameReactor عنوان داشته:

به نظر من بسیار مهم است تا در رونمایی از یک عنوان در دست توسعه تعادل حفظ شود، باید به شما یادآور شوم که در حال حاضر بازی های متعدد، به همراه تعداد زیادی عناوین بزرگ برای اکس باکس در دست توسعه است که ما نمی خواهیم اکنون در مورد آنها صحبت کنیم.

طبیعاتا برای حفظ عنصر غافلگیری کاربران و طرفداران گرین برگ هیچ گونه توضیح بیشتری در مورد عناوین بزرگ و اختصاصی های آتی اکس باکس صحبتی نکرد. آخرین مرتبه ای که مدیر بخش بازاریابی اکس باکس در یک تبلیغ حاضر شد به سال ۲۰۱۴ و تبلیغ عنوان Sunset Overdrive بر می گردد که جمله ای کوتاهی را در تبلیغ بیان کرد: هرگز نگو هرگز.

هنگامی که سراغ اختصاصی های اکس باکس می‌رویم بزرگترین نامی که ابتدا در ذهن شکل می‌گیرد سری Halo است. دقیق نمی‌توان اظهار نظر کرد اما استودیو ۳۴۳ Industries در حال حاضر سخت مشغول ساخت Halo 6 است، به خصوص که توسعه دهنده چندین سال قبل اعلام کرده بود که این نسخه در مرحله طراحی است.

البته احتصاصی های اکس باکس به همین جا ختم نمی‎شود چرا که مایکروسافت احتمالا نسخه جدید Gears or War را نیز در آستین دارد، و البته ممکن است نسخه جدیدی از بازی محبوب Alan Wake نیز برای طرفداران بازی های ترسناک وارد میدان شود.

در نهایت باید این مسئله را نیز به یاد داشته باشیم که حدس زدن در مورد عنوان بعدی که برای اکس باکس معرفی خواهد شد کار ساهد ای نیست، مایکروسافت در کنفرانس E3 برخی از عناوین را برای حمایت از رونمایی از اکس باکس وان اکس رونمایی کرد، با این حال همیشه این احتمال وجود دارد که مایکروسافت بمب خبری خود را در یکی از کنفرانس های مهم گیمینگ نظیر Gamescom 2017 منفجر کرده و کاربران را شوکه کند.

شاید مهم ترین عنوان اختصاصی اکس باکس که در بازه زمانی کوتاه مدت وارد بازار خواهد شد Forza Motorsport 7 است که در تاریخ ۳ اکتبر

عرضه خواهد شد.

منبع :

GAMERANT

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سلام
پاسخ دهید پنجشنبه 8 تیر 1396

ناموصا یه سایت دیگه بزنین اسمشو بذارین برادر ایکس باکسی ه وینفون… خانه ی مای ایکس باکس… چمیدونم…😐
فقط پستای ایکس باکسو بذارین اونجا بعد ریدایرکت کنید از اینجا… 😑
۷۰درصد پستا ایکس باکسه بینشم یه چندتا پست مایکروسافت… هرکی ندونه فکرمیکنه ایکس باکس نباشه مایکروسافتو آب میبره 😒

    امیر زمانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 8 تیر 1396

    دوست عزیز این سایت به عنوان مرجع مایکروسافت وظیفه داره تا حد امکان تمام اخبار مربوط به این شرکت رو پوشش بده، از موبایل و سرفس و ویندوز گرفته تا اکس باکس و هالولنز و حتی اخبار مالی مایکروسافت. همین الان هم صفحه اول رو چک کنید تقریبا در مورد همه موضوعات پست وجود داره، و این عادی هست که توی یه برهه خاص از یک موضوع مطالب و اخبار بیشتری در سطح جهان منتشر میشه و ما هم در هیمن راستا اخبار بیشتری در رابطه با اون موضع پوشش میدیم. ممنون که همراه ما هستید 🙂

سلام
پاسخ دهید پنجشنبه 8 تیر 1396

به جمله آخر من هم دقت کنین بد نیست 👆

ArashQ
پاسخ دهید پنجشنبه 8 تیر 1396

ممنون بابت پوشش خوب اخبار اکس باکس

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,