همین که بگوییم برند ایکس‌باکس سال ۲۰۱۸ را تقریبا خوب سپری کرد، کافی است. در حالی که سال ۲۰۱۷ نیز آنچنان سال مطلوبی برای ایکس‌باکس تا پایان سال نبود اما زمانی که ایکس‌باکس وان ایکس معرفی و پس از چند ماه عرضه شد، کاملا باعث تجدید حیات این برند و نجات آن شد. سال جاری برای برند ایکس‌باکس اغلب با رویای جلوه‌های بصری و گرافیکی بازی‌ها و سخت افزار کنسول ایکس‌باکس وان ایکس سپری شد به همراه یک سری بازی انحصاری دیگر که در طول سال برای کنسول‌های خانواده ایکس‌باکس به انتشار رسید.

به هر حال فیل اسپنسر (Phil Spencer) از شرکت مایکروسافت که مدیر برند ایکس‌باکس این شرکت بزرگ است، بر این عقیده است که سال ۲۰۱۹ سال به مراتب بهتری برای ایکس‌باکس خواهد بود که در آن پس از مدت‌های طولانی شاهد عرضه یک سری بازی انحصاری جذاب و دیدنی نظیر Ori and The Will of The Wisps, Crackdown 3 و البته عنوان Gears 5 خواهیم بود. فیل اسپنسر در این زمینه گفت:

ما عنوان Crackdown 3 را داریم که قرار است آن را به انتشار برسانیم.

فیل اسپنسر این صحبت‌ها را در طی برگزاری رویداد The Game Awards 2018 مطرح کرد و در ادامه صحبت‌هایش افزود:

ما Gears 5 را داریم که بسیار بی نظیر خواهد بود. یکی از فرانچایزهایی که من خودم به شخصه بسیار دوست دارم که در نسل جاری به انتشار رساندیم، یعنی Ori… خواهیم دید که Ori بعدی به انتشار خواهد رسید.

وی از فرصت به وجود آمده نیز استفاده کرد تا به اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین رقیب خودش یعنی شرکت سونی که در E3 سال آینده شرکت نخواهد کرد، نیز کنایه بزند. وی در این زمینه گفت:

ما قرار است در E3 به اینجا بازگردیم، که بسیار فوق العاده خواهد بود، درست همینجا در همین سالن.

همانطور که کاملا مشخص است، وی به سالن برگزاری مراسم The Game Awards 2018 که Microsoft Theater بود، اشاره مستقیم کرد. همچنین می‌دانیم که کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در E3 سال آینده نیز قرار است در همین سالن برگزار شود. اسپنسر در ادامه صحبت‌های خود افزود:

امسال سال بی نظیری برای بازی‌بازان بود، و من به سال آینده که نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم قرار است یک سال بسیار خوب دیگر را پشت سر بگذاریم.

به نظر می‌رسد که برند ایکس‌باکس تحت نظارت و کنترل فیل اسپنسر مسیر خوبی را در حال طی کردن است. امیدواریم که وی سال آینده نیز به قول‌های خودش عمل کند و ۱۲ ماه بهتر و جذاب‌تر از چیزی که در سال جاری دیدیم برای طرفداران برند ایکس‌باکس به ارمغان بیاورد.

منبع :

GAMINGBOLT

623 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,