مایکروسافت در اقدامی عجیب در ۲۴ ساعت گذشته اقدام به انتشار سه به‌ روز رسانی جدید برای اعضای اینسایدر حلقه‌ ی آلفا اکس‌ باکس وان کرده است. آخرین نسخه ای که در این مدت کوتاه در دسترس قرار گرفته، دارای شماره بیلد ۱۵۰۶۳.۴۰۷۳ یا rs2_release_xbox_1706.170623-2014 است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ما می توانیم از رشته اعداد بیلد منتشر شده متوجه شویم که این نسخه در تاریخ ۲۳ ژوئن کامپایل شده و یک پیش نمایش برای به روز رسانی شامل ویژگی (feature update) بعدی برای کنسول، یعنی نسخه ۱۷۰۶ است. شماره نسخه نشان می دهد که این بیلد در ماه جاری نهایی خواهد شد، زیرا که این شرکت یک روند به روز رسانی شامل ویژگی ماهانه از زمان انتشار به روز رسانی کریترز در ماه مارس (۱۷۰۳) را دنبال کرده است.

از آن جا که این نسخه به زودی نهایی می شود، این به روز رسانی تنها شامل چند رفع اشکال بوده است.

مشکلات رفع‌ شده

تجربه اولین استفاده

  • رفع مشکل محلی سازی (Localization) در تجربه اول

استور

  • رفع مشکلی که برخی از کاربران هنگام تلاش برای خرید عناوین Xbox 360 Back Compat پیام خطا دریافت می کردند.
  • رفع مشکلی که هنگام خرید محتوا از استور، با فشار دادن B برای بازگشت از تجربه خرید ممکن است سبب ناپدید شدن دکمه “Buy” از رابط کاربری استور شود.

میکسر

  • رفع مشکلی که ممکن بود پس از رد کردن صفحه کلید مجازی، تلاش برای راه اندازی مجدد صفحه کلید مجازی با شکست مواجه شود.
  • رفع یک مشکل در هنگام خروج از برنامه Mixer و وارد شدن با یک کاربر جدید، که کاربری که برنامه را راه اندازی کرده است، هنوز نمایش داده می شود.

مشکلات شناخته‌ شده

بازی ها و برنامه های من

  • شکست خوردن برخی به روز رسانی نرم افزار ها. این موضوع در حال بررسی است. راه حل مشکل راه اندازی مجدد کنسول و تلاش دوباره است.

در حال حاضر، نسخه ۱۷۰۶ در میان کاربران اینسایدر حلقه های آلفا و بتا، و همچنین حلقه پیش نمایش ۳ مورد آزمایش قرار گرفته است. اگر شما بر روی حلقه ۴ قرار دارید، باید کمی بیش تر منتظر دریافت آن بمانید.

منبع :

NEOWIN

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,