project-scorpio-chip

کنسول اسکورپیا برای اولین بار، در نمایشگاه E3 به عموم مردم معرفی و احتمالاً در بازه تعطیلات زمستانی ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. حال مایکروسافت با سؤالات متعددی در این زمینه روبه‌روست و همان‌طور که قبلاً هم شاهد آن بودیم، آن‌ها سؤالات را بی‌پاسخ نمی‌گذارند، امروز فیل اسپنسر به سؤالی دیگر درباره این کنسول پاسخ داده است.

مایکروسافت این کنسول را قدرتمندترین دستگاه تابه‌حال ساخته‌شده می داند و قرار است بازی‌هایی باکیفیت ۴K را به تلویزیون‌ها بیاورد. یکی از کاربران در توییتر از فیل اسپنسر درباره این کنسول و اجبار سازندگان به ساخت بازی‌های ۴K پرسیده است. فیل اسپنسر هم پاسخ مشخصی به این سؤال داده است. او گفته است که دراین‌باره بعداً بیشتر صحبت خواهند کرد اما هیچ‌وقت نگفته‌ایم که باید بافریم ۴K ساخته شود، این را نمی‌خواهیم.

PHILL SPENCER

با توجه به پاسخ فیل اسپنسر، این بدان معناست که تصمیم با سازندگان است، اینکه بخواهند بازی‌های خود را در چه کیفیتی بسازند. آن‌ها حتی برای ارتقای بازی‌های خود هم مختارند. همچنین دیگر مسئولان مایکروسافت نیز صحبت اسپنسر تأیید کرده‌اند و گفته‌اند بازی‌سازی کاملاً باز خواهد بود و آن‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که بازی‌های ۴K بسازند. Giant Bomb دراین‌باره می‌گوید:

” ما دراین‌باره بیشتر صحبت خواهیم کرد و جزییات بیشتری در اختیار مردم و رسانه‌ها ها قرار خواهیم داد. اما من فکر می‌کنم ما آزادی خلاقانه را در اختیار سازندگان قرار می‌دهیم تا آن‌ها تصمیم بگیرند از کدام قدرت کنسول استفاده کنند و ما نیز از آن‌ها حمایت خواهیم کرد. ما بهترین امکانات را در پلتفرم خود در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم“.

منبع :

WINDOWSCENTRL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mojtaba
پاسخ دهید دوشنبه 30 خرداد 1395

ماکروسافت لایک داری

ArashQ
پاسخ دهید دوشنبه 30 خرداد 1395

اقا بخش اکس باکس سایتتون خیلی فعال شده. دمتوون گرم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,