xboxelite-1_0

انتهای سال ۲۰۱۶ ، Xbox Live با یک اپدیت بسیار بزرگ مواجه خواهد شد که باعث می شود ویژگی های اجتماعی زیادی به آن اضافه شود. این به روزرسانی یک ویژگی جدید به نام “Clubs” با خود به ارمغان خواهد اورد، این ویژگی برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود و به کاربران اجازه می دهد تا بازی های خود را در گروه های از پیش تعیین شده بازی کنند، با ما همراه باشید…

ویژگی باشگاه های اکس باکس لایو، در گروه هایی خارج از محیط بازی تعریف می شود، و دارای ابزارهایی مانند چت است که می توانید با دوستان خود دسته ای تشکیل دهید و حتی بعد از پایان بازی هم به بر اساس دسته ها تنظیم می شوند. هر گروه می تواند پارامتر های مخصوص خود را تعیین کند و به طور مثال، بازیکنان Destiny می توانید با بازیکنان ماینکرفت دسته بندی متفاوتی داشته باشند. و شما می توانید عضویت در گروه را مدیریت کنید. حتی می توانید افرادی که مشکل ساز هستند را اخراج کنید یا دوستان را دعوت کنید و حتی فیلترهایی بر اساس سن برای گروه در نظر بگیرید، به طور کلی این گروه بسیار منعطف ساخته شده است.

براساس گفته  ها ای ویژگی در تمامی نرم افزارهای اکس باکس لایو وجود خواهد داشت و کاربران اندروید و iOS هم از آن بهره خواهند برد.  Ybarra مدیر برنامه ریزی اکس باکس در این باره می گوید:” ما می خواهیم که بر روی هر دستگاهی که گیمر باشد حضور داشته باشیم، چه در پلتفرم رقیب، چه در پلتفرم خودمان”

در این گروه به راحتی می توانید از دوستانتان بخواهید که یک فعالیت مشترک یا درخواست مشترک کنید که سریعا در خواست شما بر روی پیج بازی منتشر خواهد شد. تمامی ویژگی های گفته شده در به روزرسانی اکتبر اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

 

|شما می توانید کنفرانس E3 2016 را به صورت وبلاگ نویسی زنده از این لینک دنبال کنید. همچنین برای مشاهده ی تصویری زنده کنفرانس از این لینک استفاده کنید|

|برای مطالعه ی اخبار بیشتر در رابطه با کنفرانس E3 2016 از این لینک استفاده کنید|

⁠⁠[۲۰:۲۰، ۱۳/۶/

منبع :

THE VERGE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,