_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عناوین رایگان Games with Gold | ژوئن ۲۰۱۷

بازی‌های رایگان مشترکین طلایی اکس‌باکس برای ژوئن ۲۰۱۷ به تازگی توسط مایکروسافت رونمایی شدند. چهار عنوان در طول ماه در دسترس کاربران خواهند بود. به‌نظر می‌رسد این‌بار روی بازی‌‌های مستقل توجه بیشتری شده که شامل یک عنوان جدید برای اکس‌باکس وان نیز می‌شود. درحالی که عناوین AAA جذابی برای اکس‌باکس ۳۶۰ با یکی از بهترین ساخته‌های LEGO در دسترس قرار خواهند گرفت. با وینفون همراه باشید.

اما لیست بازی‌های رایگان این ماه: Grow Up و Runbow برای کاربران کنسول اکس‌باکس وان و  Kane & Lynch 2 و LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game برای اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس خواهند بود. دومین بازی لیست شده برای هر کنسول در نیمه دوم ماه قابل دریافت خواهد بود پس باری دیگر به وبسایت سربزنید تا تمامی این عناوین رایگان را صاحب شوید!

طبق معمول همیشه، هر دو بازی اکس باکس ۳۶۰ توسط قابلیت پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس وان بر روی همین کنسول قابل بازی خواهند بود پس حتما آن‌ها را روی حساب خود خریداری کنید، حتی اگر فعلا تصمیم به تجربه آن‌ها ندارید!

 

منبع :

AOTF

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,