ea access

مایکروسافت به اعضای Xbox Live Gold خودر در کنسول اکس باکس این امکان را خواهد داد تا بتوانند از سرویس EA Access استفاده کنند. اعضای Gold اکس باکس می توانند از ۱۲ تا ۲۲ ماه ژوئن برای دسترسی به این سرویس اقدام کنند که در ادامه به جزییات این امر خواهیم پرداخت.

با پرداخت مبلغی می توان به سرویس EA Access دسترسی داشت که در اینصورت بسیاری از بازی ها را می توان به رایگان دانلود کرد. هم اکنون تعدادی از بازی های شرکت EA(Electronic Arts) را می توان دانلود کرد عناوینی از قبیل Battlefield Hardline, EA SPORTS UFC, Battlefield 4, FIFA 16, Dead Space, Madden NFL 16, Dragon Age: Inquisition, Rory McIlroy PGA TOUR, NHL15, Titanfall, Plants vs. Zombies Garden Warfare, Need for Speed Rivals, NBA LIVE 15, Peggle 2, FIFA 14, and Madden NFL 14 از این طریق در دسترس قرار دارند.

دسترسی به این بازی ها برای اعضای Gold اکس باکس از طریق دانلود یک برنامه رایگان با نام EA Access Hub صورت می گیرد. هیچ گونه شرایط خاصی برای دسترسی به این سرویس وجود نخواهد داشت و شبکه به صورت خودکار اعضای Gold را شناسایی کرده و اجازه دسترسی خوهد داد. پس از تاریخ ۲۲ ژوئن اعضا می تواند مانند قبل با پرداخت مبلغی به این سرویس دسترسی داشته باشند.

لَری هِرایب در تارنمای majornelson در این مورد توضیحاتی داده است:

با سرویس EA Access اعضا می تونند قبل از انتشار عمومی بازی های EA را برای مدتی محدود بازی کنند و در اینصورت  از ۱۰ درصدر تخفیف برای خرید همه بازی های EA در کنسول اکس باکس برخوردار خواهند شد. شما از اولین نفراتی خواید بود که بازی های Battlefield 1, FIFA 17, Madden NFL 17, Mass Effect: Andromeda و تعدادی دیگر را تجربه می کنید. از آنجایی که این بازی ها دمو نیستند و شما نسخه رسمی این بازی ها را انجام می دهید، پس از اینکه مراحلی را طی کنید همه فعالیت های شما ذخیره خواهد شد و پس از تصمیم به خرید این بازی ها در تاریخ انتشار عمومی، می توانید ادامه مراحل را انجام دهید.

شما در این مورد چه نظری دارید؟ آیا این پیشنهاد باعث جذب کاربر بیشتری خواهد شد؟

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,