مایکروسافت قابلیت جدیدی را به اکس باکس وان در به‌روزرسانی بعدی اضافه می‌کند که به کاربران امکان دسته‌بندی دوستانشان را بر اساس بازی‌ها می‌دهد. علاوه بر لیست بلندبالای قابلیت‌هایی که در ماه‌های آینده به اطلاع عموم می‌رسد، امروز کاربران می‌توانند دوستانشان را از طریق راهنمای اکس باکس گروه‌بندی کنند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

هم‌اکنون این قابلیت برای اعضای حلقه آلفای Xbox Insider Program در دسترس است و در زیر تب People پایین لیست traditional friends یافت می‌شود. گمان می‌رود، در چند هفته آینده نیز حلقه‌های دیگر به این ویژگی مرتب‌سازی دسترسی پیدا خواهند کرد.

این تغییرات کوچک و بزرگ در به‌روزرسانی بعدی اکس باکس وان وجود دارند و پاییز امسال منتشر می‌شوند. در حالی که یک رابط کاربری اصلاح شده، تم روشن و منوی خانه جدید در میان بزرگ‌ترین تغییرات هستند، چندین ترفند دیگر برای افزایش سرعت در داشبورد استفاده شده‌اند. ویژگی امروز برای کسانی که می‌خواهد بازی‌های بخصوصی را با دوستانشان بازی کنند و یا هم‌تیمی برای بخش چند نفره پیدا کنند، فوق‌العاده خواهد بود.

نظر شما درباره این قابلیت جدید چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,