xbox-live-featured

مطمئنا شبکه‌ی اکس‌باکس لایو یکی از مهم‌ترین بخش‌های اکس‌باکس است. هر کاربر اکس‌باکسی برای ارتباط با دیگر بازیکنان و انجام بازی‌های آنلاین به این شبکه‌ی آنلاین نیازمند هستند اما ممکن است کسانی نیز باشند که توان مالی برای پرداخت هزینه‌ی اشتراک این شبکه را نداشته باشند. برطبق خبر منتظر شده، از این امروز کاربران می‌توانند به‌مدت یک هفته به‌صورت کاملا رایگان از بخش چندنفره بازی‌شان لذت ببرند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

هفته‌ی رایگان از امروز آغاز می‌شود و تا ۳۰ اکتبر نیز ادامه دارد. برای آگاه‌سازی این اتفاق تنها برای بازی‌های آنلاین کاربرد دارد و به شما اجازه‌ی انجام بخش چندنفره‌ی بازی‌ها را می‌دهد. البته شما نمی‌توانید بازی‌های اکانت گلد را از این طریق به رایگان دریافت کنید اما می‌توانید عنوان Borderlands: The Handsome Collection را به‌رایگان دانلود و بازی کنید. البته برای تجربه‌ی این بازی شما تنها یک هفته فرصت دارید.

البته این باعث ایجاد موقعیت سردرگم‌کننده‌ای شده است که آیا می‌شود بر روی این بازی نام رایگان را گذاشت یا خیر. برای دانلود این بازی می‌توانید از این لینک استفاده کنید. همچنین اگر نسخه‌ی دائمی را می‌خواهید، می‌توانید با ۶۰ درصد تخفیف آن را برای همیشه دریافت کنید که برای خرید می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,