پشتیبانی از کیفیت 1440 پیکسل را برای ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس با استفاده از این آموزش فعال کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ایکس باکس وان ایکس از کیفیت 4K پشتیبانی می‌کند و تصاویر گرافیکی پیشرفته را در بازی‌های بهینه شده عرضه می‌کند. کنسول ایکس باکس وان اس نیز از 4K و محدود داینامیکی بالا (HDR) پشتیبانی می‌کند.

در حالی که توصیه می‌شود برای حداکثر استفاده از کیفیت 4K استفاده کنید، اما مایکروسافت پشتیبانی از کیفیت‌های پایینتر را نیز ارائه می‌دهد. جدیدترین ویژگی اضافه شده پشتیبانی از کیفیت 1440 پیکسل است، که کیفیتی بین 4K و 1080 را ارائه می‌دهد. برای اینکه کنسول بتواند از طیف وسیعی از مانیتورها به طور کامل استفاده کند، بعضی از کاربران برای رسیدن به نقص قابل توجهی از آن استفاده می‌کنند. در اینجا چگونکی فعال کردن کیفیت 1440 پیکسل در ایکس باکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس را برای شما قرار داده‌ایم.

نحوه فعال کردن پشتیبانی از کیفیت 1440p در ایکس باکس وان

قبل از فعال سازی پشتیبانی 1440p در ایکس باکس وان خود، اطمینان حاصل کنید که کنسول شما به یک نمایشگر متصل است که از رزولوشن 2560×1440 پشتیبانی می‌کند. اگر پشتیبانی نمی‌کند، گزینه‌ای برای تغییر رزولوشن 1440p ارائه نمی‌شود.

  • ایکس باکس وان خود را به یک نمایشگر با رزولوشن 1440 پیکسل وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که پورت استفاده شده از سیگنال 1440p در 60 هرتز پشتیبانی می‌کند به خصوص در هنگام استفاده از مانتیور کامپیوتر.
  • برنامه تنظیمات را روی ایکس باکس وان خود باز کنید.
  • به تب Display & sound بروید
  • TV resolution را انتخاب کنید.
  • از منوی کشویی 1440p انتخاب کنید.

تمام! حالا ایکس باکس وان شما می‌تواند ویدیو‌ها و بازی‌ها را با کیفیت 1440p نمایش دهد.

شما در مورد پشتیبانی ایکس باکس از کیفیت 1440 پیکسل چه فکری می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,