اخبار

خون تازه در رگ های Xbox Backward Compatibility شش عنوان اکس‌باکس اوریجینال اضافه شدند

مایکروسافت با توجه به تعداد آرا و درخواست های کاربران به صورت پیوسته بازی های اکس باکس ۳۶۰ را به اکس باکس وان اضافه می‌کند. این راهکار شرکت با استقبال بالای کاربران مواجه شده است، و کاربران از اینکه آرا خود را اضافه شدن عناوین Backward Compatibility موثر می‎بینند بسیار راضی هستند. اخیرا شش عنوان با توجه به درخواست های بالای کاربران به این عناوین اضافه شده است.

یکی از نکات جالب در اکوسیستم اکس باکس مشارکت کاربران در اضافه شدن عناوین جدید به قابلیت Backward Compatibility است. مایکروسافت بازی های اکس باکس ۳۶۰ را با توجه به میزان درخواست کاربران به اکس باکس وان می‌آورند.

Assassin`s Creed Brotherhood بیشترین میزان درخواست را با بیش از ۵۰ هزار رای در میان کاربران داشته است، رتبه دوم بیشترین میزان درخواست را Call oh Duty: Ghosts با بیش از ۲۶ هزار رای به خود اختصاص داده است.

Assassin`s Creed: Brotherhood برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این بازی اولین نسخه از این فرانچایز بود که وقایع آن در شهر رم دنبال می‌شد. در ادامه قابلیت مولتی پلیر و امکان عضو گیری اساسین های جدید بدان افزوده شد.

اگر شما از آن دسته بازیکنانی هستید که این بازی را تاکنون خریداری نکرده اید، با تهیه مجموعه Assassin`s Creed ezio می‌توانید این نسخه را نیز بازی کنید چرا که این سری شامل نسخه Brotherhood نیز می‌باشد و به لطف فروش ویژه مایکروسافت یعنی Xbox Ultimate Games sale 2017 با قیمت بسیار مناسب ۳۱.۰۹ دلار قابل تهیه است.

Call of Duty: Ghosts نیز دیگر عنوان بزرگی است که از گذشته به حال سفر کرده و اکنون بر روی اکس باکس وان قابل اجرا است. در ادامه باید اشاره کنیم که دیگر نسخه های سری Call of Duty یعنی Black Ops و Black Ops 2 پیشتر به لیست عناوین BC اضافه شده اند. البته طرفداران این سری همچنان منتظر نسخه Call of Duty: Modern Warfare 2 هستند که تاکنون بیش از ۱۸۰۰۰ نفر درخواست اضافه شدن این بازی به عناوین BC را ثبت کرده اند. با توجه به تعداد بالای درخواست های ثبت شده این نسخه از سری Call of Duty به نظر می‌رسد که در موج بعدی بازی های جدیدی که به لیست BC اضافه می‌شوند این عنوان نیز حضور داشته باشد.

از دیگر عناوین چشمگیری که به تازگی راه خود را به اکس باکس وان پیدا کرده اند می‌توان به Wolf of the Battlefield: Commando 3, Radiant Silvergun, Blazing Angles: Squadrons of WWII, و Cyber Troopers Virtual-On اشاره کرد. این بازی ها اکنون به صورت کامل و به همراه تمامی محتوای ارایه شده قابل اجرا بر روی اکس باکس وان هستند.

منبع :

MOBI PICKER

1005 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ali
پاسخ دهید چهارشنبه 14 تیر 1396

برا یه بارم شده لطفا یه توضیح در مورد استفاده Backward Compatibility برای xbox one تو ایران رو بدین !!! ایران

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,