در این لیست تمام بازی‌هایی که از دالبی اتموس پشتیبانی می‌کنند یا قرار است از این تکنولوژی هیجان انگیز پشتیبانی کنند را برای شما قرار داده‌ایم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ایکس باکس وان در سال‌های اخیر، با کیفیت 4K و دامنه‌ی دینامیکی بالا (HDR) بالاترین توانایی را در بین کنسول‌ها دارد. Dolby Atmos تکنولوژی صدای فراگیری است که توسط آزمایشگاه‌های دالبی توسعه یافته است و قصد دارد تجربه‌ی عمیقی را در زمینه‌ی صوت فراهم کند. هدف این تکنولوژی شناخته‌شدن به عنوان راه‌حلی برای بهبود تجربه‌ی صوتی در خانه‌ها، دستگاه‌های موبایل بالارده و سینماهای تجاری است. در نهایت، Dolby Atmos قصد دارد تا صدای ۳بعدی حقیقی را از طریق موقعیت‌یابی دقیق، عمیق و پرجزئیات به‌واسطه‌ی محتوای پیشتیبانی‌کننده از این تکنولوژی، ارائه کند.

بازی‌های ایکس باکس وان با تکنولوژی دالبی اتموس

ایکس باکس وان اکنون در تمام محتوای ویدیوی و بازی ها از دالبی اتموس پشتیبانی می‌کند و یک پاداش متفاوت را برای اتاق نشیمن به ارمغان می‌آورد. اگرچه می‌توان از دالبی اتموس در تمام بازی‌ها استفاده کرد، اما بازی‌هایی که به طور خاص برای این تکنولوژی طراحی شده‌اند، از قابلیت‌های کامل این تکنولوژی استفاده می‌کنند. ممکن است بازی‌هایی که در این لیست مشاهده می‌کنید زیاد نباشند، اما عناوین بزرگی از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کنند. در ادامه می‌توانید لیست کامل بازی‌هایی که از دالبی اتموس پشتیبانی می‌کنند را مشاهده کنید.

  • Assassin’s Creed Origins
  • Final Fantasy XV
  • For Honor
  • Gears of War 4
  • Insects: An Xbox One X Enhanced Experience
  • Rise of the Tomb Raider
  • Super Lucky’s Tale

در صورت اضافه شدن بازی‌های جدید، ما آن ها را به لیست بالا اضافه می‌کنیم.

بازی‌هایی که در آینده از دالبی اتموس پشتیبانی می‌کنند

مایکروسافت یکی از معدود ناشرانی است که در مورد تکنولوژی Dolby Atmos برای عناوین آینده صحبت می کنند. این‌ها عناوینی هستند که در آینده به لیست بازی‌های پشتیبانی کننده از تکنولوژی دالبی اتموس اضافه می‌شوند.

  • Sea of Thieves
  • Crackdown 3

شما کدام بازی را دوست دارید با پشتیبانی دالبی اتموس ببینید؟ نظرات خود را با وینفون در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,