Xbox-Elite-Controller

مایکروسافت نخستین بار کنترلر Elite را در نمایشگاه E3 معرفی کرد. این کنترلر بهبود های خوبی نسبت به کنترلر قبلی و معمولی کنسول اکس باکس وان دارد. از جمله این ویژگی ها می توان به تعبیه جک هدفون به منظور تجربه صدایی کامل و شفاف از محیط بازی اشاره کرد. آمازون پیش فروش این کنترلر را از همان روز های نخست شروع کرد ولی امروز یک تخفیف استثنایی هم اعمال کرده است.

مایکروسافت که با این کنترلر های جدید گیمر های حرفه ای را هدف قرار داده قیمت پایه بالایی هم برای آن در نظر گرفته. اما وب سایت آمازون بریتانیا مدت هاست که مشغول پیش فروش این کنترلر جدید است. و امروز هم یک تخفیف شگفت انگیز برای آن اعمال کرده است.

معمولا کنترلر Elite با قیمت 129.99 یورو به فروش می رسد، ولی امازون آن ها به قیمت 75.72 یورو، برای پیش فروش گذاشته است. این به معنی تخفیفی در حدود 54.27 یورو است.

همانطور که در ابتدا عرض کردیم کنترلر الیت برتری هایی خوبی نسبت به کنترلر های معمولی اکس باکس وان دارد. قطعات داخلی و برخی از اجزای خارجی این کنترلر با نمونه های مرغوب تر تعویض شده اند. بدنه کنترلر هم از جنس و شکل و شمایل ویژه ای برخوردار است. قطعا این تغییرات می توانند هر گیمری را وسوسه کنند، به ویژه که چنین تخفیف بزرگی هم برای آن ها اعمال شده است.

منبع: MICROSOFT NEWS

منبع :

MICROSOFT NEWS

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
a.m.i.r.e.s
پاسخ دهید چهارشنبه 15 مرداد 1394

800 هزار تومن دسته بخرم دیگه پول ندارم براش ایکس باکس بخرم 😐

نوید ع
پاسخ دهید چهارشنبه 15 مرداد 1394

ممنون از اطلاع رسانی خوبتون.
شرمنده، کلمه elite به معنی نخبه، چون ریشه فرانسوی (élite) داره با وجودی که با حرف e تموم میشه ولی تلفظش “اِلیت” (ĭ-lēt′, ā-lēt′)هست نه الایت.
http://www.thefreedictionary.com/elite

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,